У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6608 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6608 сполученням Іловайськ - Дебальцеве відправляється зі станції Іловайськ о 10.31 і прибуває на станцію Дебальцеве о 13.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км, Байрак, 15 Км, Вуглегірськ, 1067 Км, Булавин, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 10.31
Харцизьк 10.49 1 хв  10.50 18 хв 
Канатний завод 10.55 1 хв  10.56 24 хв 
Ханженкове 11.03 1 хв  11.04 32 хв 
Шляхопровід 11.14 1 хв  11.15 43 хв 
Пантелеймонівка 11.26 1 хв  11.27 55 хв 
Горлівка 11.55 2 хв  11.57 1 г  24 хв 
6 Км 12.06 1 хв  12.07 1 г  35 хв 
Байрак 12.19 2 хв  12.21 1 г  48 хв 
15 Км 12.31 1 хв  12.32 2 г 
Вуглегірськ 12.46 1 хв  12.47 2 г  15 хв 
1067 Км 12.52 1 хв  12.53 2 г  21 хв 
Булавин 12.58 1 хв  12.59 2 г  27 хв 
Абрикосовий 13.04 1 хв  13.05 2 г  33 хв 
Дебальцеве 13.15 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6608 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031