У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6609/6610 Байрак — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6609/6610 сполученням Байрак - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Байрак о 05.53 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Байрак 05.53
6 Км 06.02 1 хв  06.03 9 хв 
Горлівка 06.18 2 хв  06.20 25 хв 
Пантелеймонівка 06.48 1 хв  06.49 55 хв 
Шляхопровід 06.59 1 хв  07.00 1 г  6 хв 
Кринична 07.05 1 хв  07.06 1 г  12 хв 
1110 Км 07.10 1 хв  07.11 1 г  17 хв 
Макіївка-Пас. 07.15 2 хв  07.17 1 г  22 хв 
1118 Км 07.23 1 хв  07.24 1 г  30 хв 
Ясинувата-Західна 07.31 1 хв  07.32 1 г  38 хв 
Ясинувата-Гірка 07.34 1 хв  07.35 1 г  41 хв 
Ясинувата-Пас. 07.38 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6609/6610 Байрак — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції