У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6615 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6615 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.25 і прибуває на станцію Тетерів о 14.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-20 по 2019-08-21: В добу 20 та 21 серпня 19р. змінюється розклад руху:  е/п 6613 Біличі 12.22/28, Ірпінь 12.40/41, Буча 12.53/54, Немішаєво 13.09/10, Клав-дієве 13.15/16, Бородянка 13.25/26,Спартак 13.40/41, Тетерів 13.53/54 (+15хв)  е/п 6615 Ірпінь 13.16/17, Буча 13.29/30, Немішаєво 13.46/47, Клавдієве 13.52/53, Бородянка 14.04/05,Спартак 14.18/19, Тетерів 14.32 (+10хв)  е/п 6622 ( 20.08 ) Ірпінь 14.27/50 Біличі 14.57/58 Святошино 15.06/08 Борщагівка 15.12 Борщ-Тех 15.16 Київ-Вол 15.20/23 Київ-Пас 15.34 (+20хв)  е/п 6622 ( 21.08 ) Ірпінь 14.27/40 Біличі 14.47/48 Святошино 14.56/15.08 Борщагівка 15.12 Борщ-Тех 15.16 Київ-Вол 15.20/23 Київ-Пас 15.34 (+20хв)  е/п 6617 Біличі 14.54/00, Ірпінь 15.12/13, Буча 15.25/26, Немішаєво 15.40/41, Клав-дієве 15.47/48, Бородянка 15.59/00,Спартак 16.12/13, Тетерів 16.24 (+10хв)  е/п 6624 Буча 15.33/34 Ірпінь 15.41/42 Біличі 15.49/50 Святошино 15.58/16.06 далі діючим  е/п 6619 Ірпінь 16.05/06, Буча 16.18/19, Немішаєво 16.35/36, Клавдієве 16.41/42 Бородянка 16.52/53,Спартак 17.07/08, Тетерів 17.20/22 (+10хв)  п 7005 Ірпінь 16.34/35, Буча 16.43/44, Немішаєво 16.56/57, Клавдієве 17.02  п 7010 Клавдієве 17.10 Немішаєво 17.16/17 Буча 17.27/28 Ірпінь 17.32/33 Біличі 17.40/41 Святошино 17.47  п 7009 Святошино 17.55 Біличі 18.01/02 Ірпінь 18.09/10 Буча 18.14/15 Немішаєво 18.26/27 Клавдієве 18.32

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.25
Караваєві Дачі 12.33 3 хв  12.36 8 хв 
Київ-Волинський 12.40 2 хв  12.42 15 хв 
Борщагівка 12.48 1 хв  12.49 23 хв 
Святошин 12.53 3 хв  12.56 28 хв 
Новобіличі 13.00 1 хв  13.01 35 хв 
Біличі 13.03 1 хв  13.04 38 хв 
Ірпінь 13.11 1 хв  13.12 46 хв 
Лісова Буча 13.15 3 хв  13.18 50 хв 
Буча 13.21 1 хв  13.22 56 хв 
Склозаводська 13.25 1 хв  13.26 1 г 
Ворзель 13.29 1 хв  13.30 1 г  4 хв 
Кичеєве 13.33 1 хв  13.33 1 г  8 хв 
Немішаєве 13.36 1 хв  13.37 1 г  11 хв 
Клавдієве 13.42 1 хв  13.43 1 г  17 хв 
Макійчукове 13.47 1 хв  13.47 1 г  22 хв 
Бородянка 13.54 1 хв  13.55 1 г  29 хв 
Хутір Гай 13.59 1 хв  14.00 1 г  34 хв 
Загальці 14.03 1 хв  14.04 1 г  38 хв 
Спартак 14.08 1 хв  14.09 1 г  43 хв 
Піски 14.15 1 хв  14.16 1 г  50 хв 
Тетерів 14.22 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6615 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30