У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6619/6434 Київ-Пас. — Коростень-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6619/6434 сполученням Київ-Пас. - Коростень-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.02 і прибуває на станцію Коростень-Подільський о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Борщагівка, Ірпінь, Склозаводська, Клавдієве, Спартак, Макалевичі, Щебзавод, Головки, 130 Км, 140 Км, Шатрище, Ковельський парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.02
Караваєві Дачі 15.09 1 хв  15.10 7 хв 
Київ-Волинський 15.14 2 хв  15.16 12 хв 
Борщагівка 15.21 1 хв  15.22 19 хв 
Святошин 15.29 3 хв  15.32 27 хв 
Біличі 15.39 1 хв  15.40 37 хв 
Ірпінь 15.47 1 хв  15.48 45 хв 
Лісова Буча 15.51 3 хв  15.54 49 хв 
Буча 15.57 1 хв  15.58 55 хв 
Склозаводська 16.01 1 хв  16.02 59 хв 
Ворзель 16.05 1 хв  16.06 1 г  3 хв 
Немішаєве 16.12 1 хв  16.13 1 г  10 хв 
Клавдієве 16.18 1 хв  16.19 1 г  16 хв 
Бородянка 16.28 1 хв  16.29 1 г  26 хв 
Загальці 16.35 1 хв  16.36 1 г  33 хв 
Спартак 16.41 1 хв  16.42 1 г  39 хв 
Піски 16.47 1 хв  16.48 1 г  45 хв 
Тетерів 16.55 16 хв  17.11 1 г  53 хв 
Макалевичі 17.17 1 хв  17.18 2 г  15 хв 
Ірша 17.25 1 хв  17.26 2 г  23 хв 
Пенизевичі 17.33 1 хв  17.34 2 г  31 хв 
Щебзавод 17.38 1 хв  17.39 2 г  36 хв 
Малин 17.44 2 хв  17.46 2 г  42 хв 
Пиріжківський 17.51 1 хв  17.52 2 г  49 хв 
Головки 17.58 1 хв  17.59 2 г  56 хв 
Тишів 18.04 1 хв  18.05 3 г  2 хв 
Йосипівка 18.09 1 хв  18.10 3 г  7 хв 
130 Км 18.13 1 хв  18.14 3 г  11 хв 
Чоповичі 18.17 1 хв  18.18 3 г  15 хв 
Мелені 18.24 1 хв  18.25 3 г  22 хв 
140 Км 18.28 1 хв  18.29 3 г  26 хв 
Стремигород 18.32 1 хв  18.33 3 г  30 хв 
Новаки 18.36 1 хв  18.37 3 г  34 хв 
Шатрище 18.41 1 хв  18.42 3 г  39 хв 
Древлянка 18.46 1 хв  18.47 3 г  44 хв 
Коростень 18.52 23 хв  19.15 3 г  50 хв 
Ковельський парк 19.17 1 хв  19.18 4 г  15 хв 
Сади 19.21 1 хв  19.22 4 г  19 хв 
Коростень-Подільський 19.27 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6619/6434 Київ-Пас. — Коростень-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930