У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623 Харків-Пас. — Одноробівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6623 сполученням Харків-Пас. - Одноробівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.36 і прибуває на станцію Одноробівка о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Шпаківка, Пересічна, Рогозянка, Золочів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.36
Новоселівка 14.41 1 хв  14.42 5 хв 
Залютине 14.49 1 хв  14.50 13 хв 
Куряж 14.58 1 хв  14.59 22 хв 
Шпаківка 15.05 1 хв  15.06 29 хв 
Пересічна 15.15 1 хв  15.16 39 хв 
Рогозянка 15.26 2 хв  15.28 50 хв 
Золочів 15.40 20 хв  16.00 1 г  4 хв 
Одноробівка 16.34 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6623 Харків-Пас. — Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930