У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623/6624 Харків-Пас. — Одноробівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6623/6624 сполученням Харків-Пас. - Одноробівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Одноробівка о 16.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Шпаківка, Пересічна, Рогозянка, Золочів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.34
Новоселівка 14.39 1 хв  14.40 5 хв 
Залютине 14.47 1 хв  14.48 13 хв 
Куряж 14.56 1 хв  14.57 22 хв 
Шпаківка 15.03 1 хв  15.04 29 хв 
Пересічна 15.13 1 хв  15.14 39 хв 
Рогозянка 15.25 2 хв  15.27 51 хв 
Золочів 15.39 20 хв  15.59 1 г  5 хв 
Одноробівка 16.33 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6623/6624 Харків-Пас. — Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31