У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623 Харків-Пас. — Одноробівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6623 сполученням Харків-Пас. - Одноробівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.36 і прибуває на станцію Одноробівка о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Шпаківка, Пересічна, Рогозянка, Золочів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.36
Новоселівка 14.41 1 хв  14.42 5 хв 
Залютине 14.49 1 хв  14.50 13 хв 
Куряж 14.58 1 хв  14.59 22 хв 
Шпаківка 15.05 1 хв  15.06 29 хв 
Пересічна 15.15 1 хв  15.16 39 хв 
Рогозянка 15.26 2 хв  15.28 50 хв 
Золочів 15.40 20 хв  16.00 1 г  4 хв 
Одноробівка 16.34 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6623 Харків-Пас. — Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031