У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623 Одноробівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6623 сполученням Одноробівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Одноробівка о 09.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Золочів, Рогозянка, Пересічна, Шпаківка, Куряж, Залютине, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одноробівка 09.40
Золочів 10.01 27 хв  10.28 21 хв 
Рогозянка 10.40 1 хв  10.41 1 г 
Пересічна 10.52 1 хв  10.53 1 г  12 хв 
Шпаківка 11.02 1 хв  11.03 1 г  22 хв 
Куряж 11.12 1 хв  11.13 1 г  32 хв 
Залютине 11.23 1 хв  11.24 1 г  43 хв 
Новоселівка 11.30 1 хв  11.31 1 г  50 хв 
Харків-Пас. 11.36 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6623 Одноробівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031