У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623/6624 Одноробівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6623/6624 сполученням Одноробівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Одноробівка о 09.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Золочів, Рогозянка, Пересічна, Шпаківка, Куряж, Залютине, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одноробівка 09.40
Золочів 10.01 27 хв  10.28 21 хв 
Рогозянка 10.40 1 хв  10.41 1 г 
Пересічна 10.52 1 хв  10.53 1 г  12 хв 
Шпаківка 11.02 1 хв  11.03 1 г  22 хв 
Куряж 11.12 1 хв  11.13 1 г  32 хв 
Залютине 11.23 1 хв  11.24 1 г  43 хв 
Новоселівка 11.30 1 хв  11.31 1 г  50 хв 
Харків-Пас. 11.36 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6623/6624 Одноробівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31