У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6625 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6625 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.20 і прибуває на станцію Тетерів о 21.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.20
Караваєві Дачі 19.26 1 хв  19.27 6 хв 
Київ-Волинський 19.31 2 хв  19.33 11 хв 
Борщагівка 19.39 1 хв  19.40 19 хв 
Святошин 19.47 3 хв  19.50 27 хв 
Новобіличі 19.55 1 хв  19.56 35 хв 
Біличі 19.58 2 хв  20.00 38 хв 
Ірпінь 20.06 1 хв  20.07 46 хв 
Лісова Буча 20.10 3 хв  20.13 50 хв 
Буча 20.16 1 хв  20.17 56 хв 
Склозаводська 20.20 1 хв  20.21 1 г 
Ворзель 20.24 1 хв  20.25 1 г  4 хв 
Кичеєве 20.28 1 хв  20.28 1 г  8 хв 
Немішаєве 20.31 1 хв  20.32 1 г  11 хв 
Клавдієве 20.37 1 хв  20.38 1 г  17 хв 
Макійчукове 20.42 1 хв  20.42 1 г  22 хв 
Бородянка 20.48 1 хв  20.49 1 г  28 хв 
Хутір Гай 20.52 1 хв  20.53 1 г  32 хв 
Загальці 20.56 1 хв  20.57 1 г  36 хв 
Спартак 21.02 1 хв  21.03 1 г  42 хв 
Піски 21.09 1 хв  21.10 1 г  49 хв 
Тетерів 21.16 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6625 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30