У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6628 Коростень — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6628 сполученням Коростень - Київ-Пас. відправляється зі станції Коростень о 12.56 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стремигород, 130 Км, Пиріжківський, Ірша, Спартак, Макійчукове, Ворзель, Ірпінь, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 12.56
Древлянка 13.01 1 хв  13.02 5 хв 
Шатрище 13.06 1 хв  13.07 10 хв 
Новаки 13.11 1 хв  13.12 15 хв 
Стремигород 13.15 1 хв  13.16 19 хв 
140 Км 13.19 1 хв  13.20 23 хв 
Мелені 13.23 1 хв  13.24 27 хв 
Чоповичі 13.30 1 хв  13.31 34 хв 
130 Км 13.34 1 хв  13.35 38 хв 
Йосипівка 13.38 1 хв  13.39 42 хв 
Тишів 13.43 5 хв  13.48 47 хв 
Головки 13.49 1 хв  13.50 53 хв 
Пиріжківський 13.56 1 хв  13.57 1 г 
Малин 14.02 2 хв  14.04 1 г  6 хв 
Щебзавод 14.09 1 хв  14.10 1 г  13 хв 
Пенизевичі 14.14 1 хв  14.15 1 г  18 хв 
Ірша 14.22 1 хв  14.23 1 г  26 хв 
Макалевичі 14.31 1 хв  14.32 1 г  35 хв 
Тетерів 14.36 2 хв  14.38 1 г  40 хв 
Піски 14.42 1 хв  14.43 1 г  46 хв 
Спартак 14.49 1 хв  14.50 1 г  53 хв 
Загальці 14.54 1 хв  14.55 1 г  58 хв 
Хутір Гай 14.58 1 хв  14.59 2 г  2 хв 
Бородянка 15.03 1 хв  15.04 2 г  7 хв 
Макійчукове 15.09 1 хв  15.10 2 г  13 хв 
Клавдієве 15.14 1 хв  15.15 2 г  18 хв 
Немішаєве 15.20 1 хв  15.21 2 г  24 хв 
Кичеєве 15.24 1 хв  15.25 2 г  28 хв 
Ворзель 15.27 1 хв  15.28 2 г  31 хв 
Склозаводська 15.31 1 хв  15.32 2 г  35 хв 
Буча 15.35 1 хв  15.36 2 г  39 хв 
Лісова Буча 15.38 2 хв  15.40 2 г  42 хв 
Ірпінь 15.43 1 хв  15.44 2 г  47 хв 
Біличі 15.51 1 хв  15.52 2 г  55 хв 
Новобіличі 15.54 1 хв  15.55 2 г  58 хв 
Святошин 16.00 15 хв  16.15 3 г  4 хв 
Борщагівка 16.21 1 хв  16.22 3 г  25 хв 
Київ-Волинський 16.30 3 хв  16.33 3 г  34 хв 
Караваєві Дачі 16.37 1 хв  16.38 3 г  41 хв 
Київ-Пас. 16.44 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6628 Коростень — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31