У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6631 Київ-Пас. — Малин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6631 сполученням Київ-Пас. - Малин відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.21 і прибуває на станцію Малин о 23.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски, Макалевичі, Пенизевичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.21
Караваєві Дачі 20.27 1 хв  20.28 6 хв 
Київ-Волинський 20.32 2 хв  20.34 11 хв 
Борщагівка 20.41 1 хв  20.42 20 хв 
Святошин 20.48 10 хв  20.58 27 хв 
Новобіличі 21.03 1 хв  21.04 42 хв 
Біличі 21.06 1 хв  21.07 45 хв 
Ірпінь 21.14 1 хв  21.15 53 хв 
Лісова Буча 21.18 3 хв  21.21 57 хв 
Буча 21.24 1 хв  21.25 1 г  3 хв 
Склозаводська 21.28 1 хв  21.29 1 г  7 хв 
Ворзель 21.32 1 хв  21.33 1 г  11 хв 
Кичеєве 21.35 1 хв  21.36 1 г  14 хв 
Немішаєве 21.39 1 хв  21.40 1 г  18 хв 
Клавдієве 21.45 1 хв  21.46 1 г  24 хв 
Макійчукове 21.49 1 хв  21.50 1 г  28 хв 
Бородянка 21.56 1 хв  21.57 1 г  35 хв 
Хутір Гай 22.01 1 хв  22.02 1 г  40 хв 
Загальці 22.05 1 хв  22.06 1 г  44 хв 
Спартак 22.10 1 хв  22.11 1 г  49 хв 
Піски 22.17 1 хв  22.18 1 г  56 хв 
Тетерів 22.23 13 хв  22.36 2 г  2 хв 
Макалевичі 22.42 1 хв  22.43 2 г  21 хв 
Ірша 22.50 1 хв  22.51 2 г  29 хв 
Пенизевичі 23.00 1 хв  23.01 2 г  39 хв 
Щебзавод 23.05 1 хв  23.06 2 г  44 хв 
Малин 23.11 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6631 Київ-Пас. — Малин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31