У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Тетерів — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6632 сполученням Тетерів - Київ-Пас. відправляється зі станції Тетерів о 19.12 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Спартак, Хутір Гай, Макійчукове, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Новобіличі, Борщагівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 19.12
Піски 19.17 1 хв  19.17 5 хв 
Спартак 19.23 1 хв  19.24 11 хв 
Загальці 19.28 1 хв  19.29 16 хв 
Хутір Гай 19.33 1 хв  19.33 21 хв 
Бородянка 19.37 1 хв  19.38 25 хв 
Макійчукове 19.42 2 хв  19.44 30 хв 
Клавдієве 19.48 1 хв  19.49 36 хв 
Немішаєве 19.54 1 хв  19.55 42 хв 
Кичеєве 19.58 1 хв  19.58 46 хв 
Ворзель 20.00 1 хв  20.01 48 хв 
Склозаводська 20.04 1 хв  20.05 52 хв 
Буча 20.08 1 хв  20.09 56 хв 
Лісова Буча 20.11 2 хв  20.13 59 хв 
Ірпінь 20.16 1 хв  20.17 1 г  4 хв 
Біличі 20.24 1 хв  20.25 1 г  12 хв 
Новобіличі 20.28 1 хв  20.28 1 г  16 хв 
Святошин 20.32 3 хв  20.35 1 г  20 хв 
Борщагівка 20.40 1 хв  20.41 1 г  28 хв 
Київ-Волинський 20.47 3 хв  20.50 1 г  35 хв 
Караваєві Дачі 20.54 1 хв  20.55 1 г  42 хв 
Київ-Пас. 21.01 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6632 Тетерів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728