У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Тетерів — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6632 сполученням Тетерів - Київ-Пас. відправляється зі станції Тетерів о 20.38 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Спартак, Хутір Гай, Макійчукове, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Новобіличі, Борщагівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 20.38
Піски 20.43 1 хв  20.43 5 хв 
Спартак 20.49 1 хв  20.50 11 хв 
Загальці 20.54 1 хв  20.55 16 хв 
Хутір Гай 20.59 1 хв  20.59 21 хв 
Бородянка 21.03 1 хв  21.04 25 хв 
Макійчукове 21.09 1 хв  21.10 31 хв 
Клавдієве 21.14 1 хв  21.15 36 хв 
Немішаєве 21.20 1 хв  21.21 42 хв 
Кичеєве 21.24 1 хв  21.25 46 хв 
Ворзель 21.27 1 хв  21.28 49 хв 
Склозаводська 21.31 1 хв  21.32 53 хв 
Буча 21.35 1 хв  21.36 57 хв 
Лісова Буча 21.38 2 хв  21.40 1 г 
Ірпінь 21.43 1 хв  21.44 1 г  5 хв 
Біличі 21.51 1 хв  21.52 1 г  13 хв 
Новобіличі 21.55 1 хв  21.55 1 г  17 хв 
Святошин 21.59 5 хв  22.04 1 г  21 хв 
Борщагівка 22.09 1 хв  22.10 1 г  31 хв 
Київ-Волинський 22.16 7 хв  22.23 1 г  38 хв 
Караваєві Дачі 22.27 1 хв  22.28 1 г  49 хв 
Київ-Пас. 22.34 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6632 Тетерів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30