У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Тетерів — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6632 сполученням Тетерів - Київ-Пас. відправляється зі станції Тетерів о 19.12 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Спартак, Хутір Гай, Макійчукове, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Новобіличі, Борщагівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 19.12
Піски 19.17 1 хв  19.17 5 хв 
Спартак 19.23 1 хв  19.24 11 хв 
Загальці 19.28 1 хв  19.29 16 хв 
Хутір Гай 19.33 1 хв  19.33 21 хв 
Бородянка 19.37 1 хв  19.38 25 хв 
Макійчукове 19.43 1 хв  19.43 31 хв 
Клавдієве 19.48 1 хв  19.49 36 хв 
Немішаєве 19.54 1 хв  19.55 42 хв 
Кичеєве 19.58 1 хв  19.58 46 хв 
Ворзель 20.00 1 хв  20.01 48 хв 
Склозаводська 20.04 1 хв  20.05 52 хв 
Буча 20.08 1 хв  20.09 56 хв 
Лісова Буча 20.11 2 хв  20.13 59 хв 
Ірпінь 20.16 1 хв  20.17 1 г  4 хв 
Біличі 20.24 1 хв  20.25 1 г  12 хв 
Новобіличі 20.28 1 хв  20.28 1 г  16 хв 
Святошин 20.32 3 хв  20.35 1 г  20 хв 
Борщагівка 20.41 1 хв  20.42 1 г  29 хв 
Київ-Волинський 20.48 8 хв  20.56 1 г  36 хв 
Караваєві Дачі 21.00 1 хв  21.01 1 г  48 хв 
Київ-Пас. 21.07 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6632 Тетерів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031