У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6657-6579 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6657-6579 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 17.30 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.30
Заводська 17.36 1 хв  17.37 6 хв 
Гражданський 17.43 13 хв  17.56 13 хв 
Мирна 18.00 1 хв  18.01 30 хв 
Страсний 18.03 1 хв  18.04 33 хв 
Пост 159 Км 18.08 1 хв  18.09 38 хв 
Орілька 18.19 1 хв  18.20 49 хв 
146 Км 18.26 1 хв  18.27 56 хв 
Кузьминівка 18.34 1 хв  18.35 1 г  4 хв 
136 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  11 хв 
133 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  15 хв 
Сахновщина 18.52 2 хв  18.54 1 г  22 хв 
122 Км 19.02 1 хв  19.03 1 г  32 хв 
119 Км 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
119 Км 19.12 1 хв  19.13 1 г  42 хв 
Кегичівка 19.22 1 хв  19.23 1 г  52 хв 
102 Км 19.30 1 хв  19.31 2 г 
Шляховий 19.35 1 хв  19.36 2 г  5 хв 
96 Км 19.40 1 хв  19.41 2 г  10 хв 
Балки 19.45 1 хв  19.46 2 г  15 хв 
Поштова 19.49 1 хв  19.50 2 г  19 хв 
Розжив'ївка 19.54 1 хв  19.55 2 г  24 хв 
Мир 19.59 1 хв  20.00 2 г  29 хв 
Красноград 20.06 8 хв  20.14 2 г  36 хв 
Федючкове 20.18 1 хв  20.19 2 г  48 хв 
Степний 20.22 1 хв  20.23 2 г  52 хв 
Куми 20.27 1 хв  20.28 2 г  57 хв 
Коржиха 20.32 1 хв  20.33 3 г  2 хв 
Котлярівка 20.38 1 хв  20.39 3 г  8 хв 
Ланна 20.43 1 хв  20.44 3 г  13 хв 
Орчик 20.55 1 хв  20.56 3 г  25 хв 
Карлівка 21.06 2 хв  21.08 3 г  36 хв 
Магістральна 21.13 1 хв  21.14 3 г  43 хв 
Сухий 21.22 1 хв  21.23 3 г  52 хв 
34 Км 21.27 1 хв  21.28 3 г  57 хв 
32 Км 21.33 1 хв  21.34 4 г  3 хв 
Тагамлик 21.37 1 хв  21.38 4 г  7 хв 
Машівка 21.43 1 хв  21.44 4 г  13 хв 
Селещина 21.49 1 хв  21.50 4 г  19 хв 
18 Км 21.55 1 хв  21.56 4 г  25 хв 
Пашківка 22.01 1 хв  22.02 4 г  31 хв 
Минівка 22.06 1 хв  22.07 4 г  36 хв 
Портнівка 22.10 1 хв  22.11 4 г  40 хв 
Кашубівка 22.13 1 хв  22.14 4 г  43 хв 
Микільське 22.18 2 хв  22.20 4 г  48 хв 
Копили 22.24 1 хв  22.25 4 г  54 хв 
3 Км 22.27 1 хв  22.28 4 г  57 хв 
Пост Ворскла 22.30 1 хв  22.31 5 г 
Полтава-Південна 22.36 5 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6657-6579 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції