У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6677 Харків-Пас. — Зачепилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6677 сполученням Харків-Пас. - Зачепилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.40 і прибуває на станцію Зачепилівка о 21.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Покотилівка, Мерефа, Ордівка, Водолага, Кварцевий, Караван, Власівка, Берестовеньки, Красноград, Леб'яже, 92 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.40
Новоселівка 18.45 1 хв  18.46 5 хв 
Покотилівка 18.52 1 хв  18.53 12 хв 
Мерефа 19.06 2 хв  19.08 26 хв 
Ордівка 19.18 1 хв  19.19 38 хв 
Водолага 19.29 2 хв  19.31 49 хв 
Кварцевий 19.37 1 хв  19.38 57 хв 
Караван 19.48 2 хв  19.50 1 г  8 хв 
Власівка 19.58 1 хв  19.59 1 г  18 хв 
Берестовеньки 20.17 1 хв  20.18 1 г  37 хв 
Красноград 20.37 26 хв  21.03 1 г  57 хв 
Леб'яже 21.15 2 хв  21.17 2 г  35 хв 
92 Км 21.22 2 хв  21.24 2 г  42 хв 
94 км 21.27 2 хв  21.29 2 г  47 хв 
Зачепилівка 21.36 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6677 Харків-Пас. — Зачепилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031