У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6677 Харків-Пас. — Зачепилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6677 сполученням Харків-Пас. - Зачепилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.37 і прибуває на станцію Зачепилівка о 21.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Покотилівка, Мерефа, Ордівка, Водолага, Кварцевий, Караван, Власівка, Красноград, Леб'яже, 92 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.37
Новоселівка 18.43 1 хв  18.44 6 хв 
Покотилівка 18.50 1 хв  18.51 13 хв 
Мерефа 19.04 2 хв  19.06 27 хв 
Ордівка 19.16 1 хв  19.17 39 хв 
Водолага 19.27 2 хв  19.29 50 хв 
Кварцевий 19.35 1 хв  19.36 58 хв 
Караван 19.46 1 хв  19.47 1 г  9 хв 
Власівка 19.55 1 хв  19.56 1 г  18 хв 
Красноград 20.33 30 хв  21.03 1 г  56 хв 
Леб'яже 21.15 2 хв  21.17 2 г  38 хв 
92 Км 21.22 2 хв  21.24 2 г  45 хв 
94 км 21.27 2 хв  21.29 2 г  50 хв 
Зачепилівка 21.36 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6677 Харків-Пас. — Зачепилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31