У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6677 Харків-Пас. — Зачепилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6677 сполученням Харків-Пас. - Зачепилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.40 і прибуває на станцію Зачепилівка о 21.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Покотилівка, Мерефа, Ордівка, Водолага, Кварцевий, Караван, Власівка, Берестовеньки, Красноград, Леб'яже, 92 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11,12,13,14,15,16,17 листопада - відмінено
з 2019-11-09 по 2019-11-30: е/п №6677 Харків-Пас - Зачепилівка 11,12,13,14,15,16,17 листопада - відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.40
Новоселівка 18.45 1 хв  18.46 5 хв 
Покотилівка 18.52 1 хв  18.53 12 хв 
Мерефа 19.06 2 хв  19.08 26 хв 
Ордівка 19.18 1 хв  19.19 38 хв 
Водолага 19.29 2 хв  19.31 49 хв 
Кварцевий 19.37 1 хв  19.38 57 хв 
Караван 19.48 2 хв  19.50 1 г  8 хв 
Власівка 19.58 1 хв  19.59 1 г  18 хв 
Берестовеньки 20.17 1 хв  20.18 1 г  37 хв 
Красноград 20.37 26 хв  21.03 1 г  57 хв 
Леб'яже 21.15 2 хв  21.17 2 г  35 хв 
92 Км 21.22 2 хв  21.24 2 г  42 хв 
94 км 21.27 2 хв  21.29 2 г  47 хв 
Зачепилівка 21.36 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6677 Харків-Пас. — Зачепилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031