У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6677 Харків-Пас. — Зачепилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6677 сполученням Харків-Пас. - Зачепилівка відправляється зі станції Харків-Пас. о 18.40 і прибуває на станцію Зачепилівка о 21.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Покотилівка, Мерефа, Ордівка, Водолага, Кварцевий, Караван, Власівка, Берестовеньки, Красноград, Леб'яже, 92 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 18.40
Новоселівка 18.45 1 хв  18.46 5 хв 
Покотилівка 18.52 1 хв  18.53 12 хв 
Мерефа 19.06 2 хв  19.08 26 хв 
Ордівка 19.18 1 хв  19.19 38 хв 
Водолага 19.29 2 хв  19.31 49 хв 
Кварцевий 19.37 1 хв  19.38 57 хв 
Караван 19.48 2 хв  19.50 1 г  8 хв 
Власівка 19.58 1 хв  19.59 1 г  18 хв 
Берестовеньки 20.17 1 хв  20.18 1 г  37 хв 
Красноград 20.37 26 хв  21.03 1 г  57 хв 
Леб'яже 21.17 2 хв  21.19 2 г  37 хв 
92 Км 21.26 2 хв  21.28 2 г  46 хв 
94 км 21.32 2 хв  21.34 2 г  52 хв 
Зачепилівка 21.44 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6677 Харків-Пас. — Зачепилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції