У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6678 Зачепилівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6678 сполученням Зачепилівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Зачепилівка о 06.09 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 94 км, 92 Км, Леб'яже, Красноград, Берестовеньки, Власівка, Караван, Сосонівка, Кварцевий, Водолага, Ордівка, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зачепилівка 06.09
94 км 06.16 2 хв  06.18 7 хв 
92 Км 06.21 2 хв  06.23 12 хв 
Леб'яже 06.29 2 хв  06.31 20 хв 
Красноград 06.44 36 хв  07.20 35 хв 
Берестовеньки 07.41 2 хв  07.43 1 г  32 хв 
Власівка 07.58 2 хв  08.00 1 г  49 хв 
Караван 08.09 2 хв  08.11 2 г 
Сосонівка 08.15 1 хв  08.16 2 г  6 хв 
Кварцевий 08.20 2 хв  08.22 2 г  11 хв 
Водолага 08.27 3 хв  08.30 2 г  18 хв 
Ордівка 08.40 2 хв  08.42 2 г  31 хв 
Мерефа 08.52 3 хв  08.55 2 г  43 хв 
Покотилівка 09.11 2 хв  09.13 3 г  2 хв 
Харків-Пас. 09.29 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6678 Зачепилівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31