У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6678 Зачепилівка — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6678 сполученням Зачепилівка - Харків-Пас. відправляється зі станції Зачепилівка о 06.09 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 94 км, 92 Км, Леб'яже, Красноград, Берестовеньки, Власівка, Караван, Сосонівка, Кварцевий, Водолага, Ордівка, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зачепилівка 06.09
94 км 06.16 2 хв  06.18 7 хв 
92 Км 06.21 2 хв  06.23 12 хв 
Леб'яже 06.29 2 хв  06.31 20 хв 
Красноград 06.44 36 хв  07.20 35 хв 
Берестовеньки 07.41 2 хв  07.43 1 г  32 хв 
Власівка 07.58 2 хв  08.00 1 г  49 хв 
Караван 08.09 2 хв  08.11 2 г 
Сосонівка 08.15 1 хв  08.16 2 г  6 хв 
Кварцевий 08.20 2 хв  08.22 2 г  11 хв 
Водолага 08.27 3 хв  08.30 2 г  18 хв 
Ордівка 08.40 2 хв  08.42 2 г  31 хв 
Мерефа 08.52 3 хв  08.55 2 г  43 хв 
Покотилівка 09.11 2 хв  09.13 3 г  2 хв 
Харків-Пас. 09.29 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6678 Зачепилівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930