У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6680 Савинці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6680 сполученням Савинці - Харків-Левада відправляється зі станції Савинці о 16.32 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Курсує з 26 листопада 2019р.і до відміни.
з 2019-12-24 по 2020-01-31: е/п 6680 Савинці-Х-Левада курсує з 26 листопада і до відміни.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 16.32
Лісова 16.35 1 хв  16.36 3 хв 
Братське Озеро 16.42 1 хв  16.43 10 хв 
Балаклія 16.50 1 хв  16.51 18 хв 
Вербівка 16.56 1 хв  16.57 24 хв 
Янківський 17.01 1 хв  17.02 29 хв 
Сезонна 17.05 1 хв  17.06 33 хв 
Жовтнева 17.09 1 хв  17.10 37 хв 
Шебелинка 17.16 1 хв  17.17 44 хв 
Андріївка 17.20 1 хв  17.21 48 хв 
Донець 17.26 1 хв  17.27 54 хв 
Слобожанська 17.30 1 хв  17.31 58 хв 
Занки 17.37 1 хв  17.38 1 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 17.42 1 хв  17.43 1 г  10 хв 
Геніївка 17.46 1 хв  17.47 1 г  14 хв 
Зидьки 17.49 1 хв  17.50 1 г  17 хв 
Зміїв 17.56 1 хв  17.57 1 г  24 хв 
Левківка 18.02 1 хв  18.03 1 г  30 хв 
Дружний 18.06 1 хв  18.07 1 г  34 хв 
Аксютівка 18.09 1 хв  18.10 1 г  37 хв 
Звидки 18.14 1 хв  18.15 1 г  42 хв 
Борівська-Південна 18.18 1 хв  18.19 1 г  46 хв 
Васищеве 18.22 1 хв  18.23 1 г  50 хв 
Жихор 18.27 1 хв  18.28 1 г  55 хв 
Удянська 18.31 1 хв  18.32 1 г  59 хв 
Безлюдівка 18.36 1 хв  18.37 2 г  4 хв 
Передвузлова 18.42 1 хв  18.43 2 г  10 хв 
Основа 18.47 1 хв  18.48 2 г  15 хв 
Харків-Вантажний 18.53 1 хв  18.54 2 г  21 хв 
Верещаківка-Левадська 18.57 2 хв  18.59 2 г  25 хв 
Харків-Левада 19.03 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6680 Савинці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції