У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6680 Савинці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6680 сполученням Савинці - Харків-Пас. відправляється зі станції Савинці о 16.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 16.25
Лісова 16.28 1 хв  16.29 3 хв 
Братське Озеро 16.35 1 хв  16.36 10 хв 
Балаклія 16.43 1 хв  16.44 18 хв 
Вербівка 16.49 1 хв  16.50 24 хв 
Янківський 16.54 1 хв  16.55 29 хв 
Сезонна 16.58 1 хв  16.59 33 хв 
Жовтнева 17.02 1 хв  17.03 37 хв 
Шебелинка 17.09 1 хв  17.10 44 хв 
Андріївка 17.13 1 хв  17.14 48 хв 
Донець 17.19 1 хв  17.20 54 хв 
Слобожанська 17.23 1 хв  17.24 58 хв 
Занки 17.30 1 хв  17.31 1 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 17.35 1 хв  17.36 1 г  10 хв 
Геніївка 17.39 1 хв  17.40 1 г  14 хв 
Зидьки 17.42 1 хв  17.43 1 г  17 хв 
Зміїв 17.49 1 хв  17.50 1 г  24 хв 
Левківка 17.55 1 хв  17.56 1 г  30 хв 
Дружний 17.59 1 хв  18.00 1 г  34 хв 
Аксютівка 18.02 1 хв  18.03 1 г  37 хв 
Звидки 18.07 1 хв  18.08 1 г  42 хв 
Борівська-Південна 18.11 1 хв  18.12 1 г  46 хв 
Васищеве 18.15 1 хв  18.16 1 г  50 хв 
Жихор 18.20 1 хв  18.21 1 г  55 хв 
Удянська 18.24 1 хв  18.25 1 г  59 хв 
Безлюдівка 18.29 1 хв  18.30 2 г  4 хв 
Передвузлова 18.35 1 хв  18.36 2 г  10 хв 
Основа 18.40 1 хв  18.41 2 г  15 хв 
Новоселівка 18.49 1 хв  18.50 2 г  24 хв 
Харків-Пас. 18.54 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6680 Савинці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930