У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6680 Савинці — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6680 сполученням Савинці - Харків-Пас. відправляється зі станції Савинці о 16.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 16.25
Лісова 16.28 1 хв  16.29 3 хв 
Братське Озеро 16.35 1 хв  16.36 10 хв 
Балаклія 16.43 1 хв  16.44 18 хв 
Вербівка 16.49 1 хв  16.50 24 хв 
Янківський 16.54 1 хв  16.55 29 хв 
Сезонна 16.58 1 хв  16.59 33 хв 
Жовтнева 17.02 1 хв  17.03 37 хв 
Шебелинка 17.09 1 хв  17.10 44 хв 
Андріївка 17.13 1 хв  17.14 48 хв 
Донець 17.19 1 хв  17.20 54 хв 
Слобожанська 17.23 1 хв  17.24 58 хв 
Занки 17.30 1 хв  17.31 1 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 17.35 1 хв  17.36 1 г  10 хв 
Геніївка 17.39 1 хв  17.40 1 г  14 хв 
Зидьки 17.42 1 хв  17.43 1 г  17 хв 
Зміїв 17.49 1 хв  17.50 1 г  24 хв 
Левківка 17.55 1 хв  17.56 1 г  30 хв 
Дружний 17.59 1 хв  18.00 1 г  34 хв 
Аксютівка 18.02 1 хв  18.03 1 г  37 хв 
Звидки 18.07 1 хв  18.08 1 г  42 хв 
Борівська-Південна 18.11 1 хв  18.12 1 г  46 хв 
Васищеве 18.15 1 хв  18.16 1 г  50 хв 
Жихор 18.20 1 хв  18.21 1 г  55 хв 
Удянська 18.24 1 хв  18.25 1 г  59 хв 
Безлюдівка 18.29 1 хв  18.30 2 г  4 хв 
Передвузлова 18.35 1 хв  18.36 2 г  10 хв 
Основа 18.40 1 хв  18.41 2 г  15 хв 
Новоселівка 18.49 1 хв  18.50 2 г  24 хв 
Харків-Пас. 18.54 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6680 Савинці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031