У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6682 Широкий — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6682 сполученням Широкий - Харків-Пас. відправляється зі станції Широкий о 03.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Станиця, Сосонівка, Водолага, Ордівка, Утківка, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Широкий 03.40
Власівка 03.50 1 хв  03.51 10 хв 
Станиця 03.58 1 хв  03.59 18 хв 
Караван 04.04 1 хв  04.05 24 хв 
Сосонівка 04.09 1 хв  04.10 29 хв 
Кварцевий 04.14 1 хв  04.15 34 хв 
Водолага 04.22 1 хв  04.23 42 хв 
Джгун 04.30 1 хв  04.31 50 хв 
Ордівка 04.37 1 хв  04.38 57 хв 
8 Км 04.42 1 хв  04.43 1 г  2 хв 
Утківка 04.48 1 хв  04.49 1 г  8 хв 
Мерефа 04.57 1 хв  04.58 1 г  17 хв 
Артемівка 05.02 1 хв  05.03 1 г  22 хв 
Комарівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  26 хв 
Південний 05.09 1 хв  05.10 1 г  29 хв 
Зелений Гай 05.12 1 хв  05.13 1 г  32 хв 
Високий 05.15 1 хв  05.16 1 г  35 хв 
Науковий 05.19 1 хв  05.20 1 г  39 хв 
Покотилівка 05.23 1 хв  05.24 1 г  43 хв 
Карачівка 05.26 1 хв  05.27 1 г  46 хв 
Липовий Гай 05.30 1 хв  05.31 1 г  50 хв 
Новоселівка 05.36 1 хв  05.37 1 г  56 хв 
Харків-Пас. 05.42 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6682 Широкий — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031