У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6682 Широкий — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6682 сполученням Широкий - Харків-Пас. відправляється зі станції Широкий о 03.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Станиця, Сосонівка, Водолага, Ордівка, Утківка, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Широкий 03.40
Власівка 03.50 1 хв  03.51 10 хв 
Станиця 03.58 1 хв  03.59 18 хв 
Караван 04.04 1 хв  04.05 24 хв 
Сосонівка 04.09 1 хв  04.10 29 хв 
Кварцевий 04.14 1 хв  04.15 34 хв 
Водолага 04.22 1 хв  04.23 42 хв 
Джгун 04.30 1 хв  04.31 50 хв 
Ордівка 04.37 1 хв  04.38 57 хв 
8 Км 04.42 1 хв  04.43 1 г  2 хв 
Утківка 04.48 1 хв  04.49 1 г  8 хв 
Мерефа 04.57 1 хв  04.58 1 г  17 хв 
Артемівка 05.02 1 хв  05.03 1 г  22 хв 
Комарівка 05.06 1 хв  05.07 1 г  26 хв 
Південний 05.09 1 хв  05.10 1 г  29 хв 
Зелений Гай 05.12 1 хв  05.13 1 г  32 хв 
Високий 05.15 1 хв  05.16 1 г  35 хв 
Науковий 05.19 1 хв  05.20 1 г  39 хв 
Покотилівка 05.23 1 хв  05.24 1 г  43 хв 
Карачівка 05.26 1 хв  05.27 1 г  46 хв 
Липовий Гай 05.30 1 хв  05.31 1 г  50 хв 
Новоселівка 05.36 1 хв  05.37 1 г  56 хв 
Харків-Пас. 05.42 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6682 Широкий — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031