У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6683 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6683 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 04.18 і прибуває на станцію Красноград о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Зелений Гай, Комарівка, Мерефа, 8 Км, Джгун, Кварцевий, Караван, Власівка, 53 Км, 61 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 04.18
Новоселівка 04.23 1 хв  04.24 5 хв 
Липовий Гай 04.28 2 хв  04.30 10 хв 
Карачівка 04.33 1 хв  04.34 15 хв 
Покотилівка 04.36 1 хв  04.37 18 хв 
Високий 04.40 1 хв  04.41 22 хв 
Зелений Гай 04.42 1 хв  04.43 24 хв 
Південний 04.45 1 хв  04.46 27 хв 
Комарівка 04.48 1 хв  04.49 30 хв 
Артемівка 04.52 1 хв  04.53 34 хв 
Мерефа 04.56 2 хв  04.58 38 хв 
Утківка 05.05 1 хв  05.06 47 хв 
8 Км 05.11 1 хв  05.12 53 хв 
Ордівка 05.15 2 хв  05.17 57 хв 
Джгун 05.21 1 хв  05.22 1 г  3 хв 
Водолага 05.28 5 хв  05.33 1 г  10 хв 
Кварцевий 05.40 1 хв  05.41 1 г  22 хв 
Сосонівка 05.46 1 хв  05.47 1 г  28 хв 
Караван 05.52 3 хв  05.55 1 г  34 хв 
Станиця 06.01 1 хв  06.02 1 г  43 хв 
Власівка 06.09 2 хв  06.11 1 г  51 хв 
Широкий 06.22 2 хв  06.24 2 г  4 хв 
53 Км 06.31 1 хв  06.32 2 г  13 хв 
Берестовеньки 06.38 2 хв  06.40 2 г  20 хв 
61 Км 06.46 1 хв  06.47 2 г  28 хв 
Нововербівка 06.52 2 хв  06.54 2 г  34 хв 
Красноград 07.07 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6683 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031