У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6685 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6685 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.12 і прибуває на станцію Красноград о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.12
Новоселівка 07.17 1 хв  07.18 5 хв 
Липовий Гай 07.22 2 хв  07.24 10 хв 
Карачівка 07.27 1 хв  07.28 15 хв 
Покотилівка 07.30 1 хв  07.31 18 хв 
Науковий 07.34 1 хв  07.35 22 хв 
Високий 07.37 1 хв  07.38 25 хв 
Зелений Гай 07.40 1 хв  07.41 28 хв 
Південний 07.43 1 хв  07.44 31 хв 
Комарівка 07.46 1 хв  07.47 34 хв 
Артемівка 07.50 1 хв  07.51 38 хв 
Мерефа 07.55 2 хв  07.57 43 хв 
Утківка 08.04 1 хв  08.05 52 хв 
8 Км 08.10 1 хв  08.11 58 хв 
Ордівка 08.14 1 хв  08.15 1 г  2 хв 
Джгун 08.19 1 хв  08.20 1 г  7 хв 
Водолага 08.27 3 хв  08.30 1 г  15 хв 
Кварцевий 08.37 1 хв  08.38 1 г  25 хв 
Сосонівка 08.43 1 хв  08.44 1 г  31 хв 
Караван 08.49 1 хв  08.50 1 г  37 хв 
Станиця 08.56 1 хв  08.57 1 г  44 хв 
Власівка 09.04 1 хв  09.05 1 г  52 хв 
Широкий 09.15 2 хв  09.17 2 г  3 хв 
53 Км 09.24 1 хв  09.25 2 г  12 хв 
Берестовеньки 09.30 2 хв  09.32 2 г  18 хв 
61 Км 09.38 1 хв  09.39 2 г  26 хв 
Нововербівка 09.42 1 хв  09.43 2 г  30 хв 
Красноград 09.59 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6685 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930