У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6686 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6686 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 04.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 04.45
Нововербівка 04.58 1 хв  04.59 13 хв 
61 Км 05.04 1 хв  05.05 19 хв 
Берестовеньки 05.12 1 хв  05.13 27 хв 
53 Км 05.19 1 хв  05.20 34 хв 
Широкий 05.27 1 хв  05.28 42 хв 
Власівка 05.40 1 хв  05.41 55 хв 
Станиця 05.47 1 хв  05.48 1 г  2 хв 
Караван 05.53 1 хв  05.54 1 г  8 хв 
Сосонівка 05.58 1 хв  05.59 1 г  13 хв 
Кварцевий 06.03 1 хв  06.04 1 г  18 хв 
Водолага 06.10 1 хв  06.11 1 г  25 хв 
Джгун 06.18 1 хв  06.19 1 г  33 хв 
Ордівка 06.24 1 хв  06.25 1 г  39 хв 
8 Км 06.29 1 хв  06.30 1 г  44 хв 
Утківка 06.34 1 хв  06.35 1 г  49 хв 
Мерефа 06.42 2 хв  06.44 1 г  57 хв 
Артемівка 06.48 1 хв  06.49 2 г  3 хв 
Комарівка 06.52 1 хв  06.53 2 г  7 хв 
Південний 06.55 1 хв  06.56 2 г  10 хв 
Зелений Гай 06.58 1 хв  06.59 2 г  13 хв 
Високий 07.01 1 хв  07.02 2 г  16 хв 
Науковий 07.05 1 хв  07.06 2 г  20 хв 
Покотилівка 07.09 1 хв  07.10 2 г  24 хв 
Карачівка 07.12 1 хв  07.13 2 г  27 хв 
Липовий Гай 07.16 1 хв  07.17 2 г  31 хв 
Новоселівка 07.22 2 хв  07.24 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 07.29 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6686 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031