У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6687 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6687 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.40 і прибуває на станцію Красноград о 11.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

На дільниці Берестовеньки -Нововербівка- Красноград рух 11,12,13,14,15,16,17,18 листопада - відмінено
з 2019-11-09 по 2019-11-30: е/п №6687 Харків-Пас - Красноград на дільниці Берестовеньки -Нововербівка-Красноград рух 11,12,13,14,15,16,17,18 листопада - відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.40
Новоселівка 08.45 1 хв  08.46 5 хв 
Липовий Гай 08.50 2 хв  08.52 10 хв 
Карачівка 08.55 1 хв  08.56 15 хв 
Покотилівка 08.58 1 хв  08.59 18 хв 
Науковий 09.02 1 хв  09.03 22 хв 
Високий 09.05 1 хв  09.06 25 хв 
Зелений Гай 09.08 1 хв  09.09 28 хв 
Південний 09.11 1 хв  09.12 31 хв 
Комарівка 09.14 1 хв  09.15 34 хв 
Артемівка 09.18 1 хв  09.19 38 хв 
Мерефа 09.23 2 хв  09.25 43 хв 
Утківка 09.32 1 хв  09.33 52 хв 
8 Км 09.38 1 хв  09.39 58 хв 
Ордівка 09.43 2 хв  09.45 1 г  3 хв 
Джгун 09.51 1 хв  09.52 1 г  11 хв 
Водолага 10.00 1 хв  10.01 1 г  20 хв 
Кварцевий 10.07 1 хв  10.08 1 г  27 хв 
Сосонівка 10.12 1 хв  10.13 1 г  32 хв 
Караван 10.18 1 хв  10.19 1 г  38 хв 
Станиця 10.24 1 хв  10.25 1 г  44 хв 
Власівка 10.32 1 хв  10.33 1 г  52 хв 
Широкий 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
53 Км 10.50 1 хв  10.51 2 г  10 хв 
Берестовеньки 10.56 1 хв  10.57 2 г  16 хв 
61 Км 11.03 1 хв  11.04 2 г  23 хв 
Нововербівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  27 хв 
Красноград 11.22 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6687 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031