У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6688 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 08.32 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 11.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 08.32
Нововербівка 08.45 1 хв  08.46 13 хв 
61 Км 08.50 1 хв  08.51 18 хв 
Берестовеньки 08.58 1 хв  08.59 26 хв 
53 Км 09.05 1 хв  09.06 33 хв 
Широкий 09.13 3 хв  09.16 41 хв 
Власівка 09.27 1 хв  09.28 55 хв 
Станиця 09.35 1 хв  09.36 1 г  3 хв 
Караван 09.41 2 хв  09.43 1 г  9 хв 
Сосонівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  15 хв 
Кварцевий 09.52 1 хв  09.53 1 г  20 хв 
Водолага 10.00 1 хв  10.01 1 г  28 хв 
Джгун 10.08 1 хв  10.09 1 г  36 хв 
Ордівка 10.14 2 хв  10.16 1 г  42 хв 
8 Км 10.20 1 хв  10.21 1 г  48 хв 
Утківка 10.26 1 хв  10.27 1 г  54 хв 
Мерефа 10.35 2 хв  10.37 2 г  3 хв 
Артемівка 10.41 1 хв  10.42 2 г  9 хв 
Комарівка 10.46 1 хв  10.47 2 г  14 хв 
Південний 10.49 1 хв  10.50 2 г  17 хв 
Зелений Гай 10.53 1 хв  10.54 2 г  21 хв 
Високий 10.57 1 хв  10.58 2 г  25 хв 
Науковий 11.01 1 хв  11.02 2 г  29 хв 
Покотилівка 11.06 1 хв  11.07 2 г  34 хв 
Карачівка 11.10 1 хв  11.11 2 г  38 хв 
Липовий Гай 11.14 1 хв  11.15 2 г  42 хв 
Новоселівка 11.20 1 хв  11.21 2 г  48 хв 
Харків-Пас. 11.26 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6688 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031