У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6689 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6689 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.25 і прибуває на станцію Красноград о 15.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.25
Новоселівка 12.30 1 хв  12.31 5 хв 
Липовий Гай 12.35 2 хв  12.37 10 хв 
Карачівка 12.40 1 хв  12.41 15 хв 
Покотилівка 12.43 1 хв  12.44 18 хв 
Науковий 12.47 1 хв  12.48 22 хв 
Високий 12.50 1 хв  12.51 25 хв 
Зелений Гай 12.53 1 хв  12.54 28 хв 
Південний 12.56 1 хв  12.57 31 хв 
Комарівка 12.59 1 хв  13.00 34 хв 
Артемівка 13.04 1 хв  13.05 39 хв 
Мерефа 13.09 1 хв  13.10 44 хв 
Утківка 13.17 1 хв  13.18 52 хв 
8 Км 13.23 1 хв  13.24 58 хв 
Ордівка 13.27 1 хв  13.28 1 г  2 хв 
Джгун 13.32 1 хв  13.33 1 г  7 хв 
Водолага 13.39 2 хв  13.41 1 г  14 хв 
Кварцевий 13.48 1 хв  13.49 1 г  23 хв 
Сосонівка 13.54 1 хв  13.55 1 г  29 хв 
Караван 14.00 1 хв  14.01 1 г  35 хв 
Станиця 14.07 1 хв  14.08 1 г  42 хв 
Власівка 14.15 3 хв  14.18 1 г  50 хв 
Широкий 14.28 1 хв  14.29 2 г  3 хв 
53 Км 14.36 1 хв  14.37 2 г  11 хв 
Берестовеньки 14.42 1 хв  14.43 2 г  17 хв 
61 Км 14.48 1 хв  14.49 2 г  23 хв 
Нововербівка 14.52 1 хв  14.53 2 г  27 хв 
Красноград 15.07 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6689 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829