У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6689 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6689 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.25 і прибуває на станцію Красноград о 15.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16,17,18,19,23,24,25/09 відмінено
з 2019-08-31 по 2019-09-30: е/п 6689 Х-Пас-Красноград 02-06,09/09 відправлення Х-Пас о 12.05хв, слідує змінен.маршрутом через Залютино,Куряж,Шпаківку,Буди,Мерефа.16-19,23-25/09 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.25
Новоселівка 12.30 1 хв  12.31 5 хв 
Липовий Гай 12.35 2 хв  12.37 10 хв 
Карачівка 12.40 1 хв  12.41 15 хв 
Покотилівка 12.43 1 хв  12.44 18 хв 
Науковий 12.47 1 хв  12.48 22 хв 
Високий 12.50 1 хв  12.51 25 хв 
Зелений Гай 12.53 1 хв  12.54 28 хв 
Південний 12.56 1 хв  12.57 31 хв 
Комарівка 12.59 1 хв  13.00 34 хв 
Артемівка 13.04 1 хв  13.05 39 хв 
Мерефа 13.09 1 хв  13.10 44 хв 
Утківка 13.17 1 хв  13.18 52 хв 
8 Км 13.23 1 хв  13.24 58 хв 
Ордівка 13.27 1 хв  13.28 1 г  2 хв 
Джгун 13.32 1 хв  13.33 1 г  7 хв 
Водолага 13.39 2 хв  13.41 1 г  14 хв 
Кварцевий 13.48 1 хв  13.49 1 г  23 хв 
Сосонівка 13.54 1 хв  13.55 1 г  29 хв 
Караван 14.00 1 хв  14.01 1 г  35 хв 
Станиця 14.07 1 хв  14.08 1 г  42 хв 
Власівка 14.15 3 хв  14.18 1 г  50 хв 
Широкий 14.28 1 хв  14.29 2 г  3 хв 
53 Км 14.36 1 хв  14.37 2 г  11 хв 
Берестовеньки 14.42 1 хв  14.43 2 г  17 хв 
61 Км 14.48 1 хв  14.49 2 г  23 хв 
Нововербівка 14.52 1 хв  14.53 2 г  27 хв 
Красноград 15.07 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6689 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031