У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6690 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6690 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 11.46 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 11.46
Нововербівка 11.59 1 хв  12.00 13 хв 
61 Км 12.07 1 хв  12.08 21 хв 
Берестовеньки 12.14 1 хв  12.15 28 хв 
53 Км 12.21 1 хв  12.22 35 хв 
Широкий 12.29 1 хв  12.30 43 хв 
Власівка 12.42 1 хв  12.43 56 хв 
Станиця 12.50 1 хв  12.51 1 г  4 хв 
Караван 12.56 1 хв  12.57 1 г  10 хв 
Сосонівка 13.01 1 хв  13.02 1 г  15 хв 
Кварцевий 13.06 1 хв  13.07 1 г  20 хв 
Водолага 13.13 1 хв  13.14 1 г  27 хв 
Джгун 13.20 1 хв  13.21 1 г  34 хв 
Ордівка 13.25 2 хв  13.27 1 г  39 хв 
8 Км 13.31 1 хв  13.32 1 г  45 хв 
Утківка 13.37 1 хв  13.38 1 г  51 хв 
Мерефа 13.46 2 хв  13.48 2 г 
Артемівка 13.52 1 хв  13.53 2 г  6 хв 
Комарівка 13.56 1 хв  13.57 2 г  10 хв 
Південний 13.59 1 хв  14.00 2 г  13 хв 
Зелений Гай 14.02 1 хв  14.03 2 г  16 хв 
Високий 14.05 1 хв  14.06 2 г  19 хв 
Науковий 14.08 1 хв  14.09 2 г  22 хв 
Покотилівка 14.12 1 хв  14.13 2 г  26 хв 
Карачівка 14.16 1 хв  14.17 2 г  30 хв 
Липовий Гай 14.20 1 хв  14.21 2 г  34 хв 
Новоселівка 14.26 1 хв  14.27 2 г  40 хв 
Харків-Пас. 14.32 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6690 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31