У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6690 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6690 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 11.47 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 3 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 41 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 33 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

22,26,27/12 слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 11.47
Нововербівка 12.00 1 хв  12.01 13 хв 
61 Км 12.08 1 хв  12.09 21 хв 
Берестовеньки 12.15 1 хв  12.16 28 хв 
53 Км 12.22 1 хв  12.23 35 хв 
Широкий 12.30 1 хв  12.31 43 хв 
Власівка 12.43 1 хв  12.44 56 хв 
Станиця 12.51 1 хв  12.52 1 г  4 хв 
Караван 12.57 1 хв  12.58 1 г  10 хв 
Сосонівка 13.02 1 хв  13.03 1 г  15 хв 
Кварцевий 13.07 1 хв  13.08 1 г  20 хв 
Водолага 13.14 1 хв  13.15 1 г  27 хв 
Джгун 13.21 1 хв  13.22 1 г  34 хв 
Ордівка 13.26 2 хв  13.28 1 г  39 хв 
8 Км 13.32 1 хв  13.33 1 г  45 хв 
Утківка 13.38 1 хв  13.39 1 г  51 хв 
Мерефа 13.47 2 хв  13.49 2 г 
Артемівка 13.53 1 хв  13.54 2 г  6 хв 
Комарівка 03.00 10 г 57 хв  13.57 15 г  13 хв 
Південний 03.00 10 г 59 хв  13.59 1 д  15 г  13 хв 
Зелений Гай 14.01 1 хв  14.02 2 д  2 г  14 хв 
Високий 03.00 11 г 4 хв  14.04 2 д  15 г  13 хв 
Науковий 14.06 1 хв  14.07 3 д  2 г  19 хв 
Покотилівка 14.10 1 хв  14.11 3 д  2 г  23 хв 
Карачівка 14.14 1 хв  14.15 3 д  2 г  27 хв 
Липовий Гай 14.18 1 хв  14.19 3 д  2 г  31 хв 
Новоселівка 14.24 1 хв  14.25 3 д  2 г  37 хв 
Харків-Пас. 14.30 3 д  2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6690 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728