У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6690 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6690 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 11.47 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 11.47
Нововербівка 12.00 1 хв  12.01 13 хв 
61 Км 12.08 1 хв  12.09 21 хв 
Берестовеньки 12.15 1 хв  12.16 28 хв 
53 Км 12.22 1 хв  12.23 35 хв 
Широкий 12.30 1 хв  12.31 43 хв 
Власівка 12.43 1 хв  12.44 56 хв 
Станиця 12.51 1 хв  12.52 1 г  4 хв 
Караван 12.57 1 хв  12.58 1 г  10 хв 
Сосонівка 13.02 1 хв  13.03 1 г  15 хв 
Кварцевий 13.07 1 хв  13.08 1 г  20 хв 
Водолага 13.14 1 хв  13.15 1 г  27 хв 
Джгун 13.21 1 хв  13.22 1 г  34 хв 
Ордівка 13.26 2 хв  13.28 1 г  39 хв 
8 Км 13.32 1 хв  13.33 1 г  45 хв 
Утківка 13.38 1 хв  13.39 1 г  51 хв 
Мерефа 13.45 2 хв  13.47 1 г  58 хв 
Артемівка 13.51 1 хв  13.52 2 г  4 хв 
Зелений Гай 13.59 1 хв  14.00 2 г  12 хв 
Високий 14.02 1 хв  14.03 2 г  15 хв 
Науковий 14.05 1 хв  14.06 2 г  18 хв 
Покотилівка 14.08 1 хв  14.09 2 г  21 хв 
Карачівка 14.12 1 хв  14.13 2 г  25 хв 
Липовий Гай 14.16 1 хв  14.17 2 г  29 хв 
Новоселівка 14.22 1 хв  14.23 2 г  35 хв 
Харків-Пас. 14.28 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6690 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції