У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6691 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6691 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.52 і прибуває на станцію Красноград о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.52
Новоселівка 13.57 1 хв  13.58 5 хв 
Липовий Гай 14.01 2 хв  14.03 9 хв 
Карачівка 14.05 1 хв  14.06 13 хв 
Покотилівка 14.09 1 хв  14.10 17 хв 
Науковий 14.12 1 хв  14.13 20 хв 
Високий 14.15 1 хв  14.16 23 хв 
Зелений Гай 14.18 1 хв  14.19 26 хв 
Південний 14.21 1 хв  14.22 29 хв 
Комарівка 14.24 1 хв  14.25 32 хв 
Артемівка 14.28 1 хв  14.29 36 хв 
Мерефа 14.33 2 хв  14.35 41 хв 
Утківка 14.42 1 хв  14.43 50 хв 
8 Км 14.48 1 хв  14.49 56 хв 
Ордівка 14.52 1 хв  14.53 1 г 
Джгун 14.57 1 хв  14.58 1 г  5 хв 
Водолага 15.04 1 хв  15.05 1 г  12 хв 
Кварцевий 15.11 1 хв  15.12 1 г  19 хв 
Сосонівка 15.17 1 хв  15.18 1 г  25 хв 
Караван 15.23 1 хв  15.24 1 г  31 хв 
Станиця 15.29 1 хв  15.30 1 г  37 хв 
Власівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  45 хв 
Широкий 15.47 1 хв  15.48 1 г  55 хв 
53 Км 15.54 1 хв  15.55 2 г  2 хв 
Берестовеньки 16.00 1 хв  16.01 2 г  8 хв 
61 Км 16.07 1 хв  16.08 2 г  15 хв 
Нововербівка 16.11 1 хв  16.12 2 г  19 хв 
Красноград 16.26 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6691 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031