У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6692 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6692 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 14.15 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01/11 слідує зміненим маршрутом через Шпаківку,Куряж, Залютино,прибуття Х-Пас о 17.34хв.
з 2019-10-25 по 2019-11-15: е/п 6692 Красноград-Х-Пас 28-31/10 на дільниці Красноград-Мерефа відмінено.01/11 слідує зміненим маршрутом через Шпаківку,Куряж, Залютино,прибуття Х-Пас о 17.34хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 14.15
Нововербівка 14.28 1 хв  14.29 13 хв 
61 Км 14.32 1 хв  14.33 17 хв 
Берестовеньки 14.40 3 хв  14.43 25 хв 
53 Км 14.49 1 хв  14.50 34 хв 
Широкий 14.57 1 хв  14.58 42 хв 
Власівка 15.09 1 хв  15.10 54 хв 
Станиця 15.17 1 хв  15.18 1 г  2 хв 
Караван 15.23 2 хв  15.25 1 г  8 хв 
Сосонівка 15.29 1 хв  15.30 1 г  14 хв 
Кварцевий 15.34 1 хв  15.35 1 г  19 хв 
Водолага 15.41 1 хв  15.42 1 г  26 хв 
Джгун 15.49 1 хв  15.50 1 г  34 хв 
Ордівка 15.55 1 хв  15.56 1 г  40 хв 
8 Км 15.59 1 хв  16.00 1 г  44 хв 
Утківка 16.05 1 хв  16.06 1 г  50 хв 
Мерефа 16.12 2 хв  16.14 1 г  57 хв 
Артемівка 16.18 1 хв  16.19 2 г  3 хв 
Комарівка 16.22 1 хв  16.23 2 г  7 хв 
Південний 16.25 1 хв  16.26 2 г  10 хв 
Зелений Гай 16.28 1 хв  16.29 2 г  13 хв 
Високий 16.31 1 хв  16.32 2 г  16 хв 
Науковий 16.35 1 хв  16.36 2 г  20 хв 
Покотилівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  24 хв 
Карачівка 16.43 1 хв  16.44 2 г  28 хв 
Липовий Гай 16.47 1 хв  16.48 2 г  32 хв 
Новоселівка 16.53 1 хв  16.54 2 г  38 хв 
Харків-Пас. 16.59 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6692 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031