У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6693 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6693 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.25 і прибуває на станцію Красноград о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

На дільниці Берестовеньки -Нововербівка-Красноград рух 11,12,13,14,15,16,17 листопада - відмінено
з 2019-11-09 по 2019-11-30: е/п №6693 Харків-Пас - Красноград на дільниці Берестовеньки -Нововербівка-Красноград рух 11,12,13,14,15,16,17 листопада - відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.25
Новоселівка 17.30 1 хв  17.31 5 хв 
Липовий Гай 17.35 2 хв  17.37 10 хв 
Карачівка 17.40 1 хв  17.41 15 хв 
Покотилівка 17.43 1 хв  17.44 18 хв 
Науковий 17.47 1 хв  17.48 22 хв 
Високий 17.50 1 хв  17.51 25 хв 
Зелений Гай 17.53 1 хв  17.54 28 хв 
Південний 17.56 1 хв  17.57 31 хв 
Комарівка 17.59 1 хв  18.00 34 хв 
Артемівка 18.03 1 хв  18.04 38 хв 
Мерефа 18.08 2 хв  18.10 43 хв 
Утківка 18.17 1 хв  18.18 52 хв 
8 Км 18.22 1 хв  18.23 57 хв 
Ордівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  1 хв 
Джгун 18.31 1 хв  18.32 1 г  6 хв 
Водолага 18.38 1 хв  18.39 1 г  13 хв 
Кварцевий 18.45 1 хв  18.46 1 г  20 хв 
Сосонівка 18.51 1 хв  18.52 1 г  26 хв 
Караван 18.57 1 хв  18.58 1 г  32 хв 
Станиця 19.04 1 хв  19.05 1 г  39 хв 
Власівка 19.12 1 хв  19.13 1 г  47 хв 
Широкий 19.23 1 хв  19.24 1 г  58 хв 
53 Км 19.31 1 хв  19.32 2 г  6 хв 
Берестовеньки 19.37 1 хв  19.38 2 г  12 хв 
61 Км 19.44 1 хв  19.45 2 г  19 хв 
Нововербівка 19.48 1 хв  19.49 2 г  23 хв 
Красноград 20.03 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6693 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031