У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6694 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6694 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 16.44 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11,12,13,14,15,16,17 листопада слідує ДР . Відправлення ст. Красноград 16:24.
з 2019-11-09 по 2019-11-30: е/п №6694 Красноград - Харків-Пас 11,12,13,14,15,16,17 листопада слідує ДР . Відправлення ст. Красноград 16:24.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 16.44
Нововербівка 16.57 1 хв  16.58 13 хв 
61 Км 17.02 1 хв  17.03 18 хв 
Берестовеньки 17.10 1 хв  17.11 26 хв 
53 Км 17.17 1 хв  17.18 33 хв 
Широкий 17.25 1 хв  17.26 41 хв 
Власівка 17.37 1 хв  17.38 53 хв 
Станиця 17.45 1 хв  17.46 1 г  1 хв 
Караван 17.51 1 хв  17.52 1 г  7 хв 
Сосонівка 17.57 1 хв  17.58 1 г  13 хв 
Кварцевий 18.03 1 хв  18.04 1 г  19 хв 
Водолага 18.11 1 хв  18.12 1 г  27 хв 
Джгун 18.19 1 хв  18.20 1 г  35 хв 
Ордівка 18.25 2 хв  18.27 1 г  41 хв 
8 Км 18.31 1 хв  18.32 1 г  47 хв 
Утківка 18.37 1 хв  18.38 1 г  53 хв 
Мерефа 18.46 5 хв  18.51 2 г  2 хв 
Артемівка 18.56 1 хв  18.57 2 г  12 хв 
Комарівка 19.00 1 хв  19.01 2 г  16 хв 
Південний 19.03 1 хв  19.04 2 г  19 хв 
Зелений Гай 19.06 1 хв  19.07 2 г  22 хв 
Високий 19.09 1 хв  19.10 2 г  25 хв 
Науковий 19.13 1 хв  19.14 2 г  29 хв 
Покотилівка 19.17 1 хв  19.18 2 г  33 хв 
Карачівка 19.20 1 хв  19.21 2 г  36 хв 
Липовий Гай 19.24 1 хв  19.25 2 г  40 хв 
Новоселівка 19.29 1 хв  19.30 2 г  45 хв 
Харків-Пас. 19.34 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6694 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031