У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6695 Харків-Пас. — Широкий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6695 сполученням Харків-Пас. - Широкий відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.18 і прибуває на станцію Широкий о 21.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Зелений Гай, Комарівка, Мерефа, 8 Км, Джгун, Кварцевий, Караван, Власівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.18
Новоселівка 19.24 1 хв  19.25 6 хв 
Липовий Гай 19.29 2 хв  19.31 11 хв 
Карачівка 19.34 1 хв  19.35 16 хв 
Покотилівка 19.37 1 хв  19.38 19 хв 
Високий 19.43 1 хв  19.44 25 хв 
Зелений Гай 19.46 1 хв  19.47 28 хв 
Південний 19.48 1 хв  19.49 30 хв 
Комарівка 19.51 1 хв  19.52 33 хв 
Артемівка 19.56 1 хв  19.57 38 хв 
Мерефа 20.01 2 хв  20.03 43 хв 
Утківка 20.10 1 хв  20.11 52 хв 
8 Км 20.16 1 хв  20.17 58 хв 
Ордівка 20.20 2 хв  20.22 1 г  2 хв 
Джгун 20.24 1 хв  20.25 1 г  6 хв 
Водолага 20.33 1 хв  20.34 1 г  15 хв 
Кварцевий 20.41 1 хв  20.42 1 г  23 хв 
Сосонівка 20.47 1 хв  20.48 1 г  29 хв 
Караван 20.53 1 хв  20.54 1 г  35 хв 
Станиця 21.00 1 хв  21.01 1 г  42 хв 
Власівка 21.08 1 хв  21.09 1 г  50 хв 
Широкий 21.18 2 г 

У розкладі поїзда 6695 Харків-Пас. — Широкий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031