У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6696 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6696 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 18.43 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 18.43
Нововербівка 18.56 1 хв  18.57 13 хв 
61 Км 19.00 1 хв  19.01 17 хв 
Берестовеньки 19.08 1 хв  19.09 25 хв 
53 Км 19.15 1 хв  19.16 32 хв 
Широкий 19.23 1 хв  19.24 40 хв 
Власівка 19.35 1 хв  19.36 52 хв 
Станиця 19.43 1 хв  19.44 1 г 
Караван 19.49 1 хв  19.50 1 г  6 хв 
Сосонівка 19.54 1 хв  19.55 1 г  11 хв 
Кварцевий 19.59 1 хв  20.00 1 г  16 хв 
Водолага 20.07 1 хв  20.08 1 г  24 хв 
Джгун 20.15 1 хв  20.16 1 г  32 хв 
Ордівка 20.21 2 хв  20.23 1 г  38 хв 
8 Км 20.27 1 хв  20.28 1 г  44 хв 
Утківка 20.33 1 хв  20.34 1 г  50 хв 
Мерефа 20.42 2 хв  20.44 1 г  59 хв 
Артемівка 20.48 1 хв  20.49 2 г  5 хв 
Комарівка 20.52 1 хв  20.53 2 г  9 хв 
Південний 20.55 1 хв  20.56 2 г  12 хв 
Зелений Гай 20.58 1 хв  20.59 2 г  15 хв 
Високий 21.01 1 хв  21.02 2 г  18 хв 
Покотилівка 21.07 1 хв  21.08 2 г  24 хв 
Карачівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  27 хв 
Липовий Гай 21.14 1 хв  21.15 2 г  31 хв 
Новоселівка 21.20 1 хв  21.21 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 21.26 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6696 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031