У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6696 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6696 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 18.43 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 18.43
Нововербівка 18.56 1 хв  18.57 13 хв 
61 Км 19.00 1 хв  19.01 17 хв 
Берестовеньки 19.08 1 хв  19.09 25 хв 
53 Км 19.15 1 хв  19.16 32 хв 
Широкий 19.23 1 хв  19.24 40 хв 
Власівка 19.35 1 хв  19.36 52 хв 
Станиця 19.43 1 хв  19.44 1 г 
Караван 19.49 1 хв  19.50 1 г  6 хв 
Сосонівка 19.54 1 хв  19.55 1 г  11 хв 
Кварцевий 19.59 1 хв  20.00 1 г  16 хв 
Водолага 20.07 1 хв  20.08 1 г  24 хв 
Джгун 20.15 1 хв  20.16 1 г  32 хв 
Ордівка 20.21 2 хв  20.23 1 г  38 хв 
8 Км 20.27 1 хв  20.28 1 г  44 хв 
Утківка 20.33 1 хв  20.34 1 г  50 хв 
Мерефа 20.42 2 хв  20.44 1 г  59 хв 
Артемівка 20.48 1 хв  20.49 2 г  5 хв 
Комарівка 20.52 1 хв  20.53 2 г  9 хв 
Південний 20.55 1 хв  20.56 2 г  12 хв 
Зелений Гай 20.58 1 хв  20.59 2 г  15 хв 
Високий 21.01 1 хв  21.02 2 г  18 хв 
Покотилівка 21.07 1 хв  21.08 2 г  24 хв 
Карачівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  27 хв 
Липовий Гай 21.14 1 хв  21.15 2 г  31 хв 
Новоселівка 21.20 1 хв  21.21 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 21.26 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6696 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829