У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6697 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6697 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.31 і прибуває на станцію Красноград о 23.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.31
Новоселівка 20.36 1 хв  20.37 5 хв 
Липовий Гай 20.41 2 хв  20.43 10 хв 
Карачівка 20.46 1 хв  20.47 15 хв 
Покотилівка 20.49 1 хв  20.50 18 хв 
Науковий 20.53 1 хв  20.54 22 хв 
Високий 20.56 1 хв  20.57 25 хв 
Зелений Гай 20.59 1 хв  21.00 28 хв 
Південний 21.02 1 хв  21.03 31 хв 
Комарівка 21.05 1 хв  21.06 34 хв 
Артемівка 21.09 1 хв  21.10 38 хв 
Мерефа 21.14 2 хв  21.16 43 хв 
Утківка 21.23 1 хв  21.24 52 хв 
8 Км 21.29 1 хв  21.30 58 хв 
Ордівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  2 хв 
Джгун 21.38 1 хв  21.39 1 г  7 хв 
Водолага 21.45 1 хв  21.46 1 г  14 хв 
Кварцевий 21.53 2 хв  21.55 1 г  22 хв 
Сосонівка 22.00 1 хв  22.01 1 г  29 хв 
Караван 22.06 1 хв  22.07 1 г  35 хв 
Станиця 22.13 1 хв  22.14 1 г  42 хв 
Власівка 22.21 1 хв  22.22 1 г  50 хв 
Широкий 22.32 1 хв  22.33 2 г  1 хв 
53 Км 22.40 1 хв  22.41 2 г  9 хв 
Берестовеньки 22.46 1 хв  22.47 2 г  15 хв 
61 Км 22.53 1 хв  22.54 2 г  22 хв 
Нововербівка 22.57 1 хв  22.58 2 г  26 хв 
Красноград 23.14 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6697 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031