У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6698 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6698 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 20.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

На дільниці Красноград -Нововербівка-Берестовеньки рух 11-17 листопада - відмінено,відправлення з ст. Берестовеньки згідно розкладу.
з 2019-11-09 по 2019-11-30: е/п №6698 Красноград – Харків-Пас на дільниці Красноград -Нововербівка-Берестовеньки рух 11-17 листопада відмінено, відправлення з ст. Берестовеньки згідно розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 20.38
Нововербівка 20.51 1 хв  20.52 13 хв 
61 Км 20.55 1 хв  20.56 17 хв 
Берестовеньки 21.03 1 хв  21.04 25 хв 
53 Км 21.10 1 хв  21.11 32 хв 
Широкий 21.18 1 хв  21.19 40 хв 
Власівка 21.30 1 хв  21.31 52 хв 
Станиця 21.38 1 хв  21.39 1 г 
Караван 21.44 1 хв  21.45 1 г  6 хв 
Сосонівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  11 хв 
Кварцевий 21.54 2 хв  21.56 1 г  16 хв 
Водолага 22.01 1 хв  22.02 1 г  23 хв 
Джгун 22.08 1 хв  22.09 1 г  30 хв 
Ордівка 22.14 1 хв  22.15 1 г  36 хв 
8 Км 22.19 1 хв  22.20 1 г  41 хв 
Утківка 22.25 1 хв  22.26 1 г  47 хв 
Мерефа 22.34 6 хв  22.40 1 г  56 хв 
Артемівка 22.44 1 хв  22.45 2 г  6 хв 
Комарівка 22.48 1 хв  22.49 2 г  10 хв 
Південний 22.51 1 хв  22.52 2 г  13 хв 
Зелений Гай 22.54 2 хв  22.56 2 г  16 хв 
Високий 22.58 1 хв  22.59 2 г  20 хв 
Науковий 23.01 1 хв  23.02 2 г  23 хв 
Покотилівка 23.05 1 хв  23.06 2 г  27 хв 
Карачівка 23.08 1 хв  23.09 2 г  30 хв 
Липовий Гай 23.11 1 хв  23.12 2 г  33 хв 
Новоселівка 23.17 1 хв  23.18 2 г  39 хв 
Харків-Пас. 23.23 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6698 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031