У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6698 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6698 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 20.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 20.38
Нововербівка 20.51 1 хв  20.52 13 хв 
61 Км 20.55 1 хв  20.56 17 хв 
Берестовеньки 21.03 1 хв  21.04 25 хв 
53 Км 21.10 1 хв  21.11 32 хв 
Широкий 21.18 1 хв  21.19 40 хв 
Власівка 21.30 1 хв  21.31 52 хв 
Станиця 21.38 1 хв  21.39 1 г 
Караван 21.44 1 хв  21.45 1 г  6 хв 
Сосонівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  11 хв 
Кварцевий 21.54 2 хв  21.56 1 г  16 хв 
Водолага 22.01 1 хв  22.02 1 г  23 хв 
Джгун 22.08 1 хв  22.09 1 г  30 хв 
Ордівка 22.14 1 хв  22.15 1 г  36 хв 
8 Км 22.19 1 хв  22.20 1 г  41 хв 
Утківка 22.25 1 хв  22.26 1 г  47 хв 
Мерефа 22.34 5 хв  22.39 1 г  56 хв 
Артемівка 22.43 1 хв  22.44 2 г  5 хв 
Комарівка 22.47 1 хв  22.48 2 г  9 хв 
Південний 22.50 1 хв  22.51 2 г  12 хв 
Зелений Гай 22.53 2 хв  22.55 2 г  15 хв 
Високий 22.57 1 хв  22.58 2 г  19 хв 
Науковий 23.00 1 хв  23.01 2 г  22 хв 
Покотилівка 23.04 1 хв  23.05 2 г  26 хв 
Карачівка 23.07 1 хв  23.08 2 г  29 хв 
Липовий Гай 23.10 1 хв  23.11 2 г  32 хв 
Новоселівка 23.16 1 хв  23.17 2 г  38 хв 
Харків-Пас. 23.22 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6698 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції