У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Харків-Пас. — Зміїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6701 сполученням Харків-Пас. - Зміїв відправляється зі станції Харків-Пас. о 04.07 і прибуває на станцію Зміїв о 05.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Науковий, Зелений Гай, Комарівка, Мерефа, Мжа, 14 Км, Соколове, 27 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 04.07
Новоселівка 04.11 1 хв  04.12 4 хв 
Липовий Гай 04.17 2 хв  04.19 10 хв 
Покотилівка 04.25 1 хв  04.26 18 хв 
Науковий 04.28 1 хв  04.29 21 хв 
Високий 04.31 1 хв  04.32 24 хв 
Зелений Гай 04.34 1 хв  04.35 27 хв 
Південний 04.37 1 хв  04.38 30 хв 
Комарівка 04.40 1 хв  04.41 33 хв 
Артемівка 04.44 1 хв  04.45 37 хв 
Мерефа 04.49 2 хв  04.51 42 хв 
Пост 4 км 04.57 1 хв  04.58 50 хв 
Мжа 05.04 1 хв  05.05 57 хв 
11 Км 05.08 1 хв  05.09 1 г  1 хв 
14 Км 05.14 1 хв  05.15 1 г  7 хв 
16 Км 05.18 1 хв  05.19 1 г  11 хв 
Соколове 05.25 1 хв  05.26 1 г  18 хв 
23 Км 05.31 1 хв  05.32 1 г  24 хв 
27 Км 05.37 1 хв  05.38 1 г  30 хв 
Зміїв 05.45 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6701 Харків-Пас. — Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31