У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Харків-Пас. — Зміїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6701 сполученням Харків-Пас. - Зміїв відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.50 і прибуває на станцію Зміїв о 05.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Науковий, Зелений Гай, Комарівка, Мерефа, Мжа, 14 Км, Соколове, 27 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.50
Новоселівка 03.55 1 хв  03.56 5 хв 
Липовий Гай 04.00 2 хв  04.02 10 хв 
Покотилівка 04.08 1 хв  04.09 18 хв 
Науковий 04.11 1 хв  04.12 21 хв 
Високий 04.14 1 хв  04.15 24 хв 
Зелений Гай 04.17 1 хв  04.18 27 хв 
Південний 04.20 1 хв  04.21 30 хв 
Комарівка 04.23 1 хв  04.24 33 хв 
Артемівка 04.27 1 хв  04.28 37 хв 
Мерефа 04.32 2 хв  04.34 42 хв 
4 Км 04.40 1 хв  04.41 50 хв 
Мжа 04.47 1 хв  04.48 57 хв 
11 Км 04.51 1 хв  04.52 1 г  1 хв 
14 Км 04.57 1 хв  04.58 1 г  7 хв 
16 Км 05.01 1 хв  05.02 1 г  11 хв 
Соколове 05.08 1 хв  05.09 1 г  18 хв 
23 Км 05.14 1 хв  05.15 1 г  24 хв 
27 Км 05.20 1 хв  05.21 1 г  30 хв 
Зміїв 05.28 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6701 Харків-Пас. — Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30