У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702-6701- Дніпро-Головний — Генічеськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702-6701- сполученням Дніпро-Головний - Генічеськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.18 і прибуває на станцію Генічеськ о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Синельникове-1, Вільнянськ, Запоріжжя-1, Таврійськ, Пришиб, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.18
Нижньодніпровськ 07.26 1 хв  07.27 8 хв 
Синельникове-1 08.10 2 хв  08.12 52 хв 
Вільнянськ 08.43 1 хв  08.44 1 г  25 хв 
Запоріжжя-1 09.07 2 хв  09.09 1 г  49 хв 
Таврійськ 09.47 2 хв  09.49 2 г  29 хв 
Пришиб 10.10 1 хв  10.11 2 г  52 хв 
Мелітополь 10.50 2 хв  10.52 3 г  32 хв 
Якимівка 11.13 1 хв  11.14 3 г  55 хв 
Новоолексіївка 11.56 2 хв  11.58 4 г  38 хв 
Генічеськ 12.10 4 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6702-6701- Дніпро-Головний — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30