У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702/6701/ Дніпро-Головний — Генічеськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702/6701/ сполученням Дніпро-Головний - Генічеськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.18 і прибуває на станцію Генічеськ о 12.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Синельникове-1, Вільнянськ, Запоріжжя-1, Таврійськ, Пришиб, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.18
Нижньодніпровськ 07.26 1 хв  07.27 8 хв 
Синельникове-1 08.10 2 хв  08.12 52 хв 
Вільнянськ 08.43 1 хв  08.44 1 г  25 хв 
Запоріжжя-1 09.07 2 хв  09.09 1 г  49 хв 
Таврійськ 09.47 2 хв  09.49 2 г  29 хв 
Пришиб 10.09 1 хв  10.10 2 г  51 хв 
Мелітополь 10.49 2 хв  10.51 3 г  31 хв 
Якимівка 11.12 1 хв  11.13 3 г  54 хв 
Новоолексіївка 11.54 2 хв  11.56 4 г  36 хв 
Генічеськ 12.08 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6702/6701/ Дніпро-Головний — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31