У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702/6701/ Дніпро-Головний — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702/6701/ сполученням Дніпро-Головний - Мелітополь відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.18 і прибуває на станцію Мелітополь о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Синельникове-1, Вільнянськ, Запоріжжя-1, Таврійськ, Пришиб.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.18
Нижньодніпровськ 07.26 1 хв  07.27 8 хв 
Синельникове-1 08.10 2 хв  08.12 52 хв 
Вільнянськ 08.43 1 хв  08.44 1 г  25 хв 
Запоріжжя-1 09.07 2 хв  09.09 1 г  49 хв 
Таврійськ 09.47 2 хв  09.49 2 г  29 хв 
Пришиб 10.10 1 хв  10.11 2 г  52 хв 
Мелітополь 10.50 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6702/6701/ Дніпро-Головний — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031