У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702-01 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702-01 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.17 і прибуває на станцію Миронівка о 09.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Проспект Науки, Лісники, Романків, Нові Безрадичі, Стугна, Щербанівка, Гординь, Зірки, Расава, Кагарлик, Пустовіти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.17
Протасів Яр 07.22 1 хв  07.23 5 хв 
Київ-Деміївський 07.27 1 хв  07.28 10 хв 
Видубичі-Трипільські 07.32 1 хв  07.33 15 хв 
Проспект Науки 07.36 1 хв  07.36 19 хв 
Петро Кривоніс 07.39 8 хв  07.47 22 хв 
Лісники 07.52 1 хв  07.53 35 хв 
Підгірці 07.59 1 хв  08.00 42 хв 
Романків 08.05 1 хв  08.06 48 хв 
Мар'янівська 08.10 1 хв  08.10 53 хв 
Нові Безрадичі 08.14 1 хв  08.15 57 хв 
Таценки 08.19 1 хв  08.20 1 г  2 хв 
Стугна 08.25 2 хв  08.27 1 г  8 хв 
Трипілля-Дніпровське 08.30 6 хв  08.36 1 г  13 хв 
Щербанівка 08.40 1 хв  08.40 1 г  23 хв 
45 Км 08.43 1 хв  08.44 1 г  26 хв 
Гординь 08.48 1 хв  08.48 1 г  31 хв 
Озерний 08.52 1 хв  08.53 1 г  35 хв 
Зірки 08.58 1 хв  08.58 1 г  41 хв 
Лози 09.02 1 хв  09.03 1 г  45 хв 
Расава 09.06 13 хв  09.19 1 г  49 хв 
71 Км 09.25 1 хв  09.25 2 г  8 хв 
Кагарлик 09.29 1 хв  09.30 2 г  12 хв 
Галине 09.39 1 хв  09.40 2 г  22 хв 
Пустовіти 09.46 1 хв  09.46 2 г  29 хв 
Миронівка 09.57 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6702-01 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930