У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702-01 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702-01 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.17 і прибуває на станцію Миронівка о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Проспект Науки, Лісники, Романків, Нові Безрадичі, Стугна, Щербанівка, Гординь, Зірки, Расава, Кагарлик, Пустовіти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.17
Протасів Яр 07.22 1 хв  07.23 5 хв 
Київ-Деміївський 07.27 7 хв  07.34 10 хв 
Видубичі-Трипільські 07.38 1 хв  07.39 21 хв 
Проспект Науки 07.42 1 хв  07.42 25 хв 
Петро Кривоніс 07.45 6 хв  07.51 28 хв 
Лісники 07.56 1 хв  07.57 39 хв 
Підгірці 08.03 1 хв  08.04 46 хв 
Романків 08.09 1 хв  08.10 52 хв 
Мар'янівська 08.14 1 хв  08.14 57 хв 
Нові Безрадичі 08.18 1 хв  08.19 1 г  1 хв 
Таценки 08.23 1 хв  08.24 1 г  6 хв 
Стугна 08.29 2 хв  08.31 1 г  12 хв 
Трипілля-Дніпровське 08.34 2 хв  08.36 1 г  17 хв 
Щербанівка 08.40 1 хв  08.40 1 г  23 хв 
45 Км 08.43 1 хв  08.44 1 г  26 хв 
Гординь 08.48 1 хв  08.48 1 г  31 хв 
Озерний 08.52 1 хв  08.53 1 г  35 хв 
Зірки 08.58 1 хв  08.58 1 г  41 хв 
Лози 09.02 1 хв  09.03 1 г  45 хв 
Расава 09.06 14 хв  09.20 1 г  49 хв 
71 Км 09.26 1 хв  09.26 2 г  9 хв 
Кагарлик 09.30 1 хв  09.31 2 г  13 хв 
Галине 09.40 1 хв  09.41 2 г  23 хв 
Пустовіти 09.47 1 хв  09.47 2 г  30 хв 
Миронівка 09.58 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6702-01 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30