У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702 Зміїв — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702 сполученням Зміїв - Харків-Пас. відправляється зі станції Зміїв о 06.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 23 Км, 16 Км, 11 Км, 4 Км, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зміїв 06.55
27 Км 07.02 1 хв  07.03 7 хв 
23 Км 07.08 1 хв  07.09 13 хв 
Соколове 07.14 1 хв  07.15 19 хв 
16 Км 07.21 1 хв  07.22 26 хв 
14 Км 07.26 1 хв  07.27 31 хв 
11 Км 07.32 1 хв  07.33 37 хв 
Мжа 07.38 1 хв  07.39 43 хв 
4 Км 07.45 1 хв  07.46 50 хв 
Мерефа 07.55 10 хв  08.05 1 г 
Артемівка 08.09 1 хв  08.10 1 г  14 хв 
Комарівка 08.14 1 хв  08.15 1 г  19 хв 
Південний 08.17 1 хв  08.18 1 г  22 хв 
Зелений Гай 08.20 1 хв  08.21 1 г  25 хв 
Високий 08.23 1 хв  08.24 1 г  28 хв 
Науковий 08.27 1 хв  08.28 1 г  32 хв 
Покотилівка 08.31 1 хв  08.32 1 г  36 хв 
Карачівка 08.35 1 хв  08.36 1 г  40 хв 
Липовий Гай 08.39 2 хв  08.41 1 г  44 хв 
Новоселівка 08.46 1 хв  08.47 1 г  51 хв 
Харків-Пас. 08.52 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6702 Зміїв — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031