У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704/6702/ Генічеськ — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6704/6702/ сполученням Генічеськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Генічеськ о 12.24 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 17.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Пришиб, Таврійськ, Запоріжжя-1, Вільнянськ, Синельникове-1, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 12.24
Новоолексіївка 12.36 7 хв  12.43 12 хв 
Якимівка 13.40 2 хв  13.42 1 г  16 хв 
Мелітополь 14.03 2 хв  14.05 1 г  39 хв 
Пришиб 14.39 1 хв  14.40 2 г  15 хв 
Таврійськ 14.58 2 хв  15.00 2 г  34 хв 
Запоріжжя-1 15.42 2 хв  15.44 3 г  18 хв 
Вільнянськ 16.06 1 хв  16.07 3 г  42 хв 
Синельникове-1 16.42 2 хв  16.44 4 г  18 хв 
Синельникове-2 16.50 1 хв  16.51 4 г  26 хв 
Дніпро-Головний 17.29 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6704/6702/ Генічеськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31