У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704/6702/ Генічеськ — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6704/6702/ сполученням Генічеськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Генічеськ о 12.26 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 17.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Пришиб, Таврійськ, Запоріжжя-1, Вільнянськ, Синельникове-1, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 12.26
Новоолексіївка 12.38 5 хв  12.43 12 хв 
Якимівка 13.40 2 хв  13.42 1 г  14 хв 
Мелітополь 14.03 2 хв  14.05 1 г  37 хв 
Пришиб 14.39 1 хв  14.40 2 г  13 хв 
Таврійськ 14.58 2 хв  15.00 2 г  32 хв 
Запоріжжя-1 15.42 2 хв  15.44 3 г  16 хв 
Вільнянськ 16.06 1 хв  16.07 3 г  40 хв 
Синельникове-1 16.42 2 хв  16.44 4 г  16 хв 
Синельникове-2 16.51 1 хв  16.52 4 г  25 хв 
Дніпро-Головний 17.29 5 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6704/6702/ Генічеськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930