У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6705 Харків-Пас. — Зміїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Зміїв о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Пост 4 км, 11 Км, 16 Км, 23 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.17
Новоселівка 17.22 1 хв  17.23 5 хв 
Липовий Гай 17.27 2 хв  17.29 10 хв 
Карачівка 17.32 1 хв  17.33 15 хв 
Покотилівка 17.35 1 хв  17.36 18 хв 
Науковий 17.39 1 хв  17.40 22 хв 
Високий 17.42 1 хв  17.43 25 хв 
Зелений Гай 17.45 1 хв  17.46 28 хв 
Південний 17.48 1 хв  17.49 31 хв 
Комарівка 17.51 1 хв  17.52 34 хв 
Артемівка 17.55 1 хв  17.56 38 хв 
Мерефа 18.00 1 хв  18.01 43 хв 
Пост 4 км 18.08 1 хв  18.09 51 хв 
Мжа 18.15 1 хв  18.16 58 хв 
11 Км 18.20 1 хв  18.21 1 г  3 хв 
14 Км 18.26 1 хв  18.27 1 г  9 хв 
16 Км 18.31 1 хв  18.32 1 г  14 хв 
Соколове 18.38 1 хв  18.39 1 г  21 хв 
23 Км 18.44 1 хв  18.45 1 г  27 хв 
27 Км 18.50 1 хв  18.51 1 г  33 хв 
Зміїв 18.58 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6705 Харків-Пас. — Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728