У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6705 Харків-Пас. — Зміїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Зміїв о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, 4 Км, 11 Км, 16 Км, 23 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.17
Новоселівка 17.22 1 хв  17.23 5 хв 
Липовий Гай 17.27 2 хв  17.29 10 хв 
Карачівка 17.32 1 хв  17.33 15 хв 
Покотилівка 17.35 1 хв  17.36 18 хв 
Науковий 17.39 1 хв  17.40 22 хв 
Високий 17.42 1 хв  17.43 25 хв 
Зелений Гай 17.45 1 хв  17.46 28 хв 
Південний 17.48 1 хв  17.49 31 хв 
Комарівка 17.51 1 хв  17.52 34 хв 
Артемівка 17.55 1 хв  17.56 38 хв 
Мерефа 18.00 1 хв  18.01 43 хв 
4 Км 18.08 1 хв  18.09 51 хв 
Мжа 18.15 1 хв  18.16 58 хв 
11 Км 18.20 1 хв  18.21 1 г  3 хв 
14 Км 18.26 1 хв  18.27 1 г  9 хв 
16 Км 18.31 1 хв  18.32 1 г  14 хв 
Соколове 18.38 1 хв  18.39 1 г  21 хв 
23 Км 18.44 1 хв  18.45 1 г  27 хв 
27 Км 18.50 1 хв  18.51 1 г  33 хв 
Зміїв 18.58 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6705 Харків-Пас. — Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30