У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6721 Апостолове — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6721 сполученням Апостолове - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Апостолове о 03.08 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 09.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Високопілля, Старосілля, Біла Криниця, Березнегувате, Новопавлівка, Євгенівка, Галаганівка, Сонячна, Текстильна, Херсон, Чеховичі, Копані, Кульбакине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

в добу 11,12.14,15 травня 2019 відміняється на дільниці Апостолове - Березнегувате

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Апостолове 03.08
Дубки 03.22 4 хв  03.26 14 хв 
Високопілля 03.41 2 хв  03.43 33 хв 
Блакитне 03.55 2 хв  03.57 47 хв 
Старосілля 04.03 1 хв  04.04 55 хв 
Новодмитрівський 04.10 2 хв  04.12 1 г  2 хв 
Біла Криниця 04.25 2 хв  04.27 1 г  17 хв 
Лепетиха 04.43 2 хв  04.45 1 г  35 хв 
Березнегувате 04.54 2 хв  04.56 1 г  46 хв 
Калініндорф 05.08 2 хв  05.10 2 г 
Новопавлівка 05.17 1 хв  05.18 2 г  9 хв 
Туркули 05.25 2 хв  05.27 2 г  17 хв 
Євгенівка 05.32 2 хв  05.34 2 г  24 хв 
Снігурівка 05.42 2 хв  05.44 2 г  34 хв 
Галаганівка 05.57 2 хв  05.59 2 г  49 хв 
Зрошувальна 06.08 2 хв  06.10 3 г 
Сонячна 06.18 2 хв  06.20 3 г  10 хв 
Строковий 06.24 5 хв  06.29 3 г  16 хв 
Текстильна 06.35 2 хв  06.37 3 г  27 хв 
Херсон-Східний 06.44 2 хв  06.46 3 г  36 хв 
Херсон 06.56 9 хв  07.05 3 г  48 хв 
Чорнобаївка 07.22 8 хв  07.30 4 г  14 хв 
Чеховичі 07.42 1 хв  07.43 4 г  34 хв 
Петрівське 07.51 1 хв  07.52 4 г  43 хв 
Копані 07.56 2 хв  07.58 4 г  48 хв 
Котляреве 08.10 7 хв  08.17 5 г  2 хв 
Кульбакине 08.29 2 хв  08.31 5 г  21 хв 
Миколаїв-Пас. 08.38 35 хв  09.13 5 г  30 хв 
Миколаїв Вантажний 09.31 6 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6721 Апостолове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930