У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6721 Апостолове — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6721 сполученням Апостолове - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Апостолове о 03.30 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Блакитне, Біла Криниця, Березнегувате, 459 Км, Снігурівка, Сонячна, Херсон-Східний, Чеховичі, Котляреве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Апостолове 03.30
Дубки 03.45 2 хв  03.47 15 хв 
Високопілля 04.03 5 хв  04.08 33 хв 
Блакитне 04.20 2 хв  04.22 50 хв 
Старосілля 04.28 1 хв  04.29 58 хв 
Новодмитрівський 04.35 2 хв  04.37 1 г  5 хв 
Біла Криниця 04.50 2 хв  04.52 1 г  20 хв 
426 Км 04.59 1 хв  05.00 1 г  29 хв 
Лепетиха 05.08 2 хв  05.10 1 г  38 хв 
Березнегувате 05.19 2 хв  05.21 1 г  49 хв 
Калініндорф 05.33 8 хв  05.41 2 г  3 хв 
Новопавлівка 05.49 1 хв  05.50 2 г  19 хв 
459 Км 05.53 1 хв  05.54 2 г  23 хв 
Туркули 05.57 2 хв  05.59 2 г  27 хв 
Євгенівка 06.06 2 хв  06.08 2 г  36 хв 
Снігурівка 06.16 2 хв  06.18 2 г  46 хв 
Галаганівка 06.33 5 хв  06.38 3 г  3 хв 
Зрошувальна 06.48 2 хв  06.50 3 г  18 хв 
Сонячна 06.58 2 хв  07.00 3 г  28 хв 
Строковий 07.04 2 хв  07.06 3 г  34 хв 
Текстильна 07.12 2 хв  07.14 3 г  42 хв 
Херсон-Східний 07.21 2 хв  07.23 3 г  51 хв 
Херсон 07.33 9 хв  07.42 4 г  3 хв 
Чорнобаївка 07.57 1 хв  07.58 4 г  27 хв 
Чеховичі 08.08 1 хв  08.09 4 г  38 хв 
Петрівське 08.17 2 хв  08.19 4 г  47 хв 
Копані 08.23 2 хв  08.25 4 г  53 хв 
Котляреве 08.37 2 хв  08.39 5 г  7 хв 
Миколаїв-Пас. 08.57 27 хв  09.24 5 г  27 хв 
Миколаїв Вантажний 09.42 6 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6721 Апостолове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031