У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6722 сполученням Миколаїв Вантажний - Апостолове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 15.03 і прибуває на станцію Апостолове о 21.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кульбакине, Копані, Херсон-Східний, Строковий, Зрошувальна, Снігурівка, Туркули, Калініндорф, Лепетиха, Новодмитрівський, Блакитне, Дубки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

в добу 10.11,13,14 травня 2019 відміняється на дільниці Березнегувате - Апостолове

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 15.03
Миколаїв-Пас. 15.22 26 хв  15.48 19 хв 
Кульбакине 15.55 2 хв  15.57 52 хв 
Котляреве 16.10 15 хв  16.25 1 г  7 хв 
Копані 16.38 2 хв  16.40 1 г  35 хв 
Херсон 17.32 3 хв  17.35 2 г  29 хв 
Херсон-Східний 17.45 2 хв  17.47 2 г  42 хв 
Текстильна 17.55 1 хв  17.56 2 г  52 хв 
Строковий 18.02 5 хв  18.07 2 г  59 хв 
Сонячна 18.13 1 хв  18.14 3 г  10 хв 
Зрошувальна 18.22 1 хв  18.23 3 г  19 хв 
Галаганівка 18.32 2 хв  18.34 3 г  29 хв 
Снігурівка 18.49 7 хв  18.56 3 г  46 хв 
Євгенівка 19.05 1 хв  19.06 4 г  2 хв 
Туркули 19.15 2 хв  19.17 4 г  12 хв 
Новопавлівка 19.23 2 хв  19.25 4 г  20 хв 
Калініндорф 19.35 4 хв  19.39 4 г  32 хв 
Березнегувате 19.52 5 хв  19.57 4 г  49 хв 
Лепетиха 20.07 2 хв  20.09 5 г  4 хв 
Біла Криниця 20.26 2 хв  20.28 5 г  23 хв 
Новодмитрівський 20.40 2 хв  20.42 5 г  37 хв 
Старосілля 20.49 1 хв  20.50 5 г  46 хв 
Блакитне 20.56 2 хв  20.58 5 г  53 хв 
Високопілля 21.14 2 хв  21.16 6 г  11 хв 
Дубки 21.32 2 хв  21.34 6 г  29 хв 
Апостолове 21.49 6 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930