У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6722 сполученням Миколаїв Вантажний - Апостолове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 14.54 і прибуває на станцію Апостолове о 21.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Котляреве, Чеховичі, Херсон-Східний, Строковий, Зрошувальна, Снігурівка, Туркули, Новопавлівка, Березнегувате, 426 Км, Новодмитрівський, Блакитне, Дубки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 14.54
Миколаїв-Пас. 15.15 13 хв  15.28 21 хв 
Котляреве 15.46 2 хв  15.48 52 хв 
Копані 16.03 16 хв  16.19 1 г  9 хв 
Чеховичі 16.34 5 хв  16.39 1 г  40 хв 
Херсон 17.08 5 хв  17.13 2 г  14 хв 
Херсон-Східний 17.23 10 хв  17.33 2 г  29 хв 
Текстильна 17.41 2 хв  17.43 2 г  47 хв 
Строковий 17.50 9 хв  17.59 2 г  56 хв 
Сонячна 18.04 1 хв  18.05 3 г  10 хв 
Зрошувальна 18.13 1 хв  18.14 3 г  19 хв 
Галаганівка 18.23 6 хв  18.29 3 г  29 хв 
Снігурівка 18.44 2 хв  18.46 3 г  50 хв 
Євгенівка 18.56 1 хв  18.57 4 г  2 хв 
Туркули 19.06 2 хв  19.08 4 г  12 хв 
459 Км 19.10 1 хв  19.11 4 г  16 хв 
Новопавлівка 19.14 2 хв  19.16 4 г  20 хв 
Калініндорф 19.26 5 хв  19.31 4 г  32 хв 
Березнегувате 19.44 2 хв  19.46 4 г  50 хв 
Лепетиха 19.55 4 хв  19.59 5 г  1 хв 
426 Км 20.07 1 хв  20.08 5 г  13 хв 
Біла Криниця 20.16 2 хв  20.18 5 г  22 хв 
Новодмитрівський 20.30 2 хв  20.32 5 г  36 хв 
Старосілля 20.39 1 хв  20.40 5 г  45 хв 
Блакитне 20.47 2 хв  20.49 5 г  53 хв 
Високопілля 21.03 2 хв  21.05 6 г  9 хв 
Дубки 21.20 12 хв  21.32 6 г  26 хв 
Апостолове 21.48 6 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031