У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6722-21 Миронівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6722-21 сполученням Миронівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Миронівка о 04.07 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 04.07
Пустовіти 04.16 1 хв  04.17 9 хв 
Галине 04.22 1 хв  04.23 15 хв 
Кагарлик 04.33 1 хв  04.34 26 хв 
71 Км 04.38 1 хв  04.39 31 хв 
Расава 04.45 1 хв  04.46 38 хв 
Лози 04.50 1 хв  04.50 43 хв 
Зірки 04.54 1 хв  04.55 47 хв 
Озерний 05.00 11 хв  05.11 53 хв 
Гординь 05.16 1 хв  05.17 1 г  9 хв 
45 Км 05.21 1 хв  05.21 1 г  14 хв 
Щербанівка 05.24 1 хв  05.25 1 г  17 хв 
Трипілля-Дніпровське 05.28 2 хв  05.30 1 г  21 хв 
Стугна 05.33 12 хв  05.45 1 г  26 хв 
Таценки 05.52 1 хв  05.52 1 г  45 хв 
Нові Безрадичі 05.56 1 хв  05.57 1 г  49 хв 
Мар'янівська 06.00 1 хв  06.01 1 г  53 хв 
Романків 06.05 1 хв  06.05 1 г  58 хв 
Підгірці 06.09 1 хв  06.10 2 г  2 хв 
Лісники 06.15 1 хв  06.15 2 г  8 хв 
Петро Кривоніс 06.21 1 хв  06.22 2 г  14 хв 
Проспект Науки 06.26 1 хв  06.27 2 г  19 хв 
Видубичі-Трипільські 06.29 3 хв  06.32 2 г  22 хв 
Київ-Деміївський 06.35 2 хв  06.37 2 г  28 хв 
Протасів Яр 06.41 1 хв  06.42 2 г  34 хв 
Київ-Пас. 06.47 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6722-21 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30