У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724-23 Миронівка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Волинський відправляється зі станції Миронівка о 08.28 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 11.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 08.28
Пустовіти 08.38 1 хв  08.39 10 хв 
Галине 08.45 1 хв  08.46 17 хв 
Кагарлик 08.56 11 хв  09.07 28 хв 
71 Км 09.12 1 хв  09.13 44 хв 
Расава 09.18 1 хв  09.19 50 хв 
Лози 09.23 1 хв  09.23 55 хв 
Зірки 09.27 1 хв  09.28 59 хв 
Озерний 09.32 1 хв  09.33 1 г  4 хв 
Гординь 09.37 1 хв  09.38 1 г  9 хв 
45 Км 09.42 1 хв  09.42 1 г  14 хв 
Щербанівка 09.45 1 хв  09.46 1 г  17 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.49 1 хв  09.50 1 г  21 хв 
Стугна 09.53 2 хв  09.55 1 г  25 хв 
Таценки 10.01 1 хв  10.01 1 г  33 хв 
Нові Безрадичі 10.06 1 хв  10.07 1 г  38 хв 
Мар'янівська 10.10 1 хв  10.11 1 г  42 хв 
Романків 10.15 1 хв  10.15 1 г  47 хв 
Підгірці 10.19 1 хв  10.20 1 г  51 хв 
Лісники 10.26 1 хв  10.26 1 г  58 хв 
Петро Кривоніс 10.31 1 хв  10.32 2 г  3 хв 
Проспект Науки 10.35 1 хв  10.36 2 г  7 хв 
Видубичі-Трипільські 10.38 3 хв  10.41 2 г  10 хв 
Київ-Деміївський 10.44 1 хв  10.45 2 г  16 хв 
Протасів Яр 10.49 1 хв  10.50 2 г  21 хв 
Київ-Пас. 10.54 11 хв  11.05 2 г  26 хв 
Караваєві Дачі 11.11 1 хв  11.12 2 г  43 хв 
Київ-Волинський 11.17 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6724-23 Миронівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031