У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724/6723 Миронівка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6724/6723 сполученням Миронівка - Київ-Волинський відправляється зі станції Миронівка о 08.17 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 10.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 08.17
Пустовіти 08.26 1 хв  08.27 9 хв 
Галине 08.33 1 хв  08.34 16 хв 
Кагарлик 08.43 6 хв  08.49 26 хв 
71 Км 08.53 1 хв  08.54 36 хв 
Расава 08.59 4 хв  09.03 42 хв 
Лози 09.06 1 хв  09.07 49 хв 
Зірки 09.11 1 хв  09.12 54 хв 
Озерний 09.16 1 хв  09.17 59 хв 
Гординь 09.21 1 хв  09.22 1 г  4 хв 
45 Км 09.25 1 хв  09.26 1 г  8 хв 
Щербанівка 09.29 1 хв  09.30 1 г  12 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.33 1 хв  09.34 1 г  16 хв 
Стугна 09.37 2 хв  09.39 1 г  20 хв 
Таценки 09.44 1 хв  09.45 1 г  27 хв 
Нові Безрадичі 09.50 1 хв  09.51 1 г  33 хв 
Мар'янівська 09.54 1 хв  09.55 1 г  37 хв 
Романків 09.58 1 хв  09.59 1 г  41 хв 
Підгірці 10.03 1 хв  10.04 1 г  46 хв 
Лісники 10.09 1 хв  10.10 1 г  52 хв 
Петро Кривоніс 10.15 1 хв  10.16 1 г  58 хв 
Проспект Науки 10.19 1 хв  10.20 2 г  2 хв 
Видубичі-Трипільські 10.22 3 хв  10.25 2 г  5 хв 
Київ-Деміївський 10.28 1 хв  10.29 2 г  11 хв 
Протасів Яр 10.33 1 хв  10.34 2 г  16 хв 
Київ-Пас. 10.38 6 хв  10.44 2 г  21 хв 
Караваєві Дачі 10.50 1 хв  10.51 2 г  33 хв 
Київ-Волинський 10.56 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6724/6723 Миронівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31