У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803 Яготин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6803 сполученням Яготин - Київ-Пас. відправляється зі станції Яготин о 05.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 05.20
Ранковий 05.25 1 хв  05.26 5 хв 
78 Км 05.29 1 хв  05.30 9 хв 
Переяславська 05.32 1 хв  05.33 12 хв 
Хмелевик 05.38 1 хв  05.39 18 хв 
Березань 05.45 1 хв  05.46 25 хв 
Жовтневий 05.50 1 хв  05.50 30 хв 
Коржі 05.56 1 хв  05.57 36 хв 
Баришівка 06.00 1 хв  06.01 40 хв 
Селичівка 06.05 1 хв  06.06 45 хв 
Новотроянда 06.10 1 хв  06.11 50 хв 
Кучакове 06.17 1 хв  06.18 57 хв 
Травнева 06.21 1 хв  06.21 1 г  1 хв 
Бориспіль 06.28 1 хв  06.29 1 г  8 хв 
Чубинське 06.34 1 хв  06.35 1 г  14 хв 
Мала Олександрівка 06.38 1 хв  06.39 1 г  18 хв 
Ім. Георгія Кірпи 06.42 1 хв  06.43 1 г  22 хв 
Лісництво 06.46 1 хв  06.47 1 г  26 хв 
ДВРЗ 06.52 1 хв  06.53 1 г  32 хв 
Депо Дарниця 06.55 1 хв  06.56 1 г  35 хв 
Дарниця 07.00 3 хв  07.03 1 г  40 хв 
Лівий Берег 07.08 1 хв  07.08 1 г  48 хв 
Видубичі 07.13 2 хв  07.15 1 г  53 хв 
Київ-Деміївський 07.18 2 хв  07.20 1 г  58 хв 
Протасів Яр 07.24 1 хв  07.25 2 г  4 хв 
Київ-Пас. 07.30 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6803 Яготин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30