У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803/6804 Запоріжжя-1 — Енергодар Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6803/6804 сполученням Запоріжжя-1 - Енергодар відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.55 і прибуває на станцію Енергодар о 15.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кушугум, Канкринівка, Плавні-Вантажні, Плавні-Пас., Таврійськ, Ясна Поляна, Каховське Море, 2 Км, 6 Км, 20 Км Роз'їзд, Нововодине, Енергодар(З.П.).
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.55
Кушугум 13.06 2 хв  13.08 11 хв 
Канкринівка 13.17 2 хв  13.19 22 хв 
Плавні-Вантажні 13.29 2 хв  13.31 34 хв 
Плавні-Пас. 13.35 1 хв  13.36 40 хв 
Таврійськ 13.50 22 хв  14.12 55 хв 
Ясна Поляна 14.39 2 хв  14.41 1 г  44 хв 
Каховське Море 14.51 2 хв  14.53 1 г  56 хв 
2 Км 14.55 2 хв  14.57 2 г 
6 Км 15.03 2 хв  15.05 2 г  8 хв 
20 Км Роз'їзд 15.20 3 хв  15.23 2 г  25 хв 
Нововодине 15.34 2 хв  15.36 2 г  39 хв 
Енергодар(З.П.) 15.44 2 хв  15.46 2 г  49 хв 
Енергодар 15.53 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6803/6804 Запоріжжя-1 — Енергодар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031