У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803/6804 Запоріжжя-1 — Енергодар Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6803/6804 сполученням Запоріжжя-1 - Енергодар відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.55 і прибуває на станцію Енергодар о 15.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кушугум, Канкринівка, Плавні-Вантажні, Плавні-Пас., Таврійськ, Ясна Поляна, Каховське Море, 2 Км, 6 Км, 20 Км Роз'їзд, Нововодине, Енергодар(З.П.).
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.55
Кушугум 13.06 2 хв  13.08 11 хв 
Канкринівка 13.17 2 хв  13.19 22 хв 
Плавні-Вантажні 13.29 2 хв  13.31 34 хв 
Плавні-Пас. 13.35 1 хв  13.36 40 хв 
Таврійськ 13.50 22 хв  14.12 55 хв 
Ясна Поляна 14.39 2 хв  14.41 1 г  44 хв 
Каховське Море 14.51 2 хв  14.53 1 г  56 хв 
2 Км 14.55 2 хв  14.57 2 г 
6 Км 15.03 2 хв  15.05 2 г  8 хв 
20 Км Роз'їзд 15.20 3 хв  15.23 2 г  25 хв 
Нововодине 15.34 2 хв  15.36 2 г  39 хв 
Енергодар(З.П.) 15.44 2 хв  15.46 2 г  49 хв 
Енергодар 15.53 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6803/6804 Запоріжжя-1 — Енергодар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031