У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805/6806 Енергодар — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6805/6806 сполученням Енергодар - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Енергодар о 16.55 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 20.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Енергодар(З.П.), Нововодине, 20 Км Роз'їзд, 6 Км, 2 Км, Каховське Море, Ясна Поляна, Таврійськ, Плавні-Вантажні, Канкринівка, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Енергодар 16.55
Енергодар(З.П.) 17.02 7 хв  17.09 7 хв 
Нововодине 17.18 2 хв  17.20 23 хв 
20 Км Роз'їзд 17.30 3 хв  17.33 35 хв 
6 Км 17.52 2 хв  17.54 57 хв 
2 Км 18.00 2 хв  18.02 1 г  5 хв 
Каховське Море 18.04 7 хв  18.11 1 г  9 хв 
Ясна Поляна 18.21 2 хв  18.23 1 г  26 хв 
Таврійськ 18.48 22 хв  19.10 1 г  53 хв 
Плавні-Вантажні 19.27 2 хв  19.29 2 г  32 хв 
Канкринівка 19.39 2 хв  19.41 2 г  44 хв 
Кушугум 19.52 2 хв  19.54 2 г  57 хв 
Запоріжжя-1 20.05 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6805/6806 Енергодар — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031