У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6810 Київ-Пас. — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6810 сполученням Київ-Пас. - Гребінка відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.14 і прибуває на станцію Гребінка о 16.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.14
Протасів Яр 13.19 1 хв  13.20 5 хв 
Київ-Деміївський 13.24 1 хв  13.25 10 хв 
Видубичі 13.27 3 хв  13.30 13 хв 
Лівий Берег 13.35 1 хв  13.35 21 хв 
Дарниця 13.40 15 хв  13.55 26 хв 
Фармацевтична 13.59 1 хв  13.59 45 хв 
Лісництво 14.02 1 хв  14.03 48 хв 
Ім. Георгія Кірпи 14.06 1 хв  14.07 52 хв 
Мала Олександрівка 14.10 1 хв  14.11 56 хв 
Чубинське 14.14 1 хв  14.15 1 г 
Бориспіль 14.21 1 хв  14.22 1 г  7 хв 
Травнева 14.29 1 хв  14.30 1 г  15 хв 
Кучакове 14.33 1 хв  14.34 1 г  19 хв 
Новотроянда 14.40 1 хв  14.41 1 г  26 хв 
Селичівка 14.45 1 хв  14.46 1 г  31 хв 
Баришівка 14.50 1 хв  14.51 1 г  36 хв 
Коржі 14.54 1 хв  14.55 1 г  40 хв 
Жовтневий 15.00 1 хв  15.01 1 г  46 хв 
Березань 15.05 1 хв  15.06 1 г  51 хв 
Хмелевик 15.13 1 хв  15.14 1 г  59 хв 
Переяславська 15.20 1 хв  15.21 2 г  6 хв 
78 Км 15.25 1 хв  15.26 2 г  11 хв 
Ранковий 15.29 1 хв  15.29 2 г  15 хв 
Яготин 15.35 2 хв  15.37 2 г  21 хв 
Черняхівський 15.46 1 хв  15.47 2 г  32 хв 
Богданівка 15.51 1 хв  15.52 2 г  37 хв 
Кононівка 15.58 1 хв  15.59 2 г  44 хв 
Мар'янівка 16.08 1 хв  16.09 2 г  54 хв 
Паризька Комуна 16.14 1 хв  16.15 3 г 
Слобода-Петрівка 16.18 1 хв  16.19 3 г  4 хв 
Гребінка 16.25 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6810 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930