У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6810 Київ-Пас. — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6810 сполученням Київ-Пас. - Гребінка відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.10 і прибуває на станцію Гребінка о 16.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.10
Протасів Яр 13.15 1 хв  13.16 5 хв 
Київ-Деміївський 13.20 1 хв  13.21 10 хв 
Видубичі 13.23 3 хв  13.26 13 хв 
Лівий Берег 13.31 1 хв  13.31 21 хв 
Дарниця 13.37 13 хв  13.50 27 хв 
Фармацевтична 13.54 1 хв  13.54 44 хв 
Лісництво 13.57 1 хв  13.58 47 хв 
Ім. Георгія Кірпи 14.01 1 хв  14.02 51 хв 
Мала Олександрівка 14.05 1 хв  14.06 55 хв 
Чубинське 14.09 2 хв  14.11 59 хв 
Бориспіль 14.16 1 хв  14.17 1 г  6 хв 
Травнева 14.24 1 хв  14.25 1 г  14 хв 
Кучакове 14.28 1 хв  14.29 1 г  18 хв 
Новотроянда 14.35 1 хв  14.36 1 г  25 хв 
Селичівка 14.40 1 хв  14.41 1 г  30 хв 
Баришівка 14.45 1 хв  14.46 1 г  35 хв 
Коржі 14.49 1 хв  14.50 1 г  39 хв 
Жовтневий 14.55 1 хв  14.56 1 г  45 хв 
Березань 15.00 2 хв  15.02 1 г  50 хв 
Хмелевик 15.08 1 хв  15.09 1 г  58 хв 
Переяславська 15.15 1 хв  15.16 2 г  5 хв 
78 Км 15.20 1 хв  15.21 2 г  10 хв 
Ранковий 15.24 1 хв  15.24 2 г  14 хв 
Яготин 15.30 2 хв  15.32 2 г  20 хв 
Черняхівський 15.41 1 хв  15.42 2 г  31 хв 
Богданівка 15.46 1 хв  15.47 2 г  36 хв 
Кононівка 15.53 1 хв  15.54 2 г  43 хв 
Мар'янівка 16.03 1 хв  16.04 2 г  53 хв 
Паризька Комуна 16.09 1 хв  16.10 2 г  59 хв 
Слобода-Петрівка 16.13 1 хв  16.14 3 г  3 хв 
Гребінка 16.20 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6810 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30