У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6811 Гребінка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6811 сполученням Гребінка - Київ-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 09.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 09.10
Слобода-Петрівка 09.17 1 хв  09.18 7 хв 
Паризька Комуна 09.22 1 хв  09.23 12 хв 
Мар'янівка 09.28 1 хв  09.29 18 хв 
Кононівка 09.38 1 хв  09.39 28 хв 
Богданівка 09.45 1 хв  09.46 35 хв 
Черняхівський 09.50 1 хв  09.51 40 хв 
Яготин 10.00 3 хв  10.03 50 хв 
Ранковий 10.08 1 хв  10.09 58 хв 
78 Км 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
Переяславська 10.16 1 хв  10.17 1 г  6 хв 
Хмелевик 10.23 1 хв  10.24 1 г  13 хв 
Березань 10.30 1 хв  10.31 1 г  20 хв 
Жовтневий 10.35 1 хв  10.36 1 г  25 хв 
Коржі 10.41 1 хв  10.42 1 г  31 хв 
Баришівка 10.45 1 хв  10.46 1 г  35 хв 
Селичівка 10.50 1 хв  10.51 1 г  40 хв 
Новотроянда 10.55 1 хв  10.56 1 г  45 хв 
Кучакове 11.02 1 хв  11.03 1 г  52 хв 
Травнева 11.06 1 хв  11.07 1 г  56 хв 
Бориспіль 11.14 1 хв  11.15 2 г  4 хв 
Чубинське 11.20 1 хв  11.21 2 г  10 хв 
Мала Олександрівка 11.24 1 хв  11.25 2 г  14 хв 
Ім. Георгія Кірпи 11.28 1 хв  11.29 2 г  18 хв 
Лісництво 11.32 1 хв  11.33 2 г  22 хв 
ДВРЗ 11.38 1 хв  11.39 2 г  28 хв 
Депо Дарниця 11.41 1 хв  11.42 2 г  31 хв 
Дарниця 11.46 11 хв  11.57 2 г  36 хв 
Лівий Берег 12.02 1 хв  12.03 2 г  52 хв 
Видубичі 12.08 1 хв  12.09 2 г  58 хв 
Київ-Деміївський 12.12 2 хв  12.14 3 г  2 хв 
Протасів Яр 12.18 1 хв  12.19 3 г  8 хв 
Київ-Пас. 12.24 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6811 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031