У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6811 Гребінка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6811 сполученням Гребінка - Київ-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 08.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.42
Слобода-Петрівка 08.49 1 хв  08.50 7 хв 
Паризька Комуна 08.54 1 хв  08.55 12 хв 
Мар'янівка 09.00 1 хв  09.01 18 хв 
Кононівка 09.10 1 хв  09.11 28 хв 
Богданівка 09.17 1 хв  09.18 35 хв 
Черняхівський 09.22 1 хв  09.23 40 хв 
Яготин 09.32 2 хв  09.34 50 хв 
Ранковий 09.40 1 хв  09.41 58 хв 
78 Км 09.43 1 хв  09.44 1 г  1 хв 
Переяславська 09.48 1 хв  09.49 1 г  6 хв 
Хмелевик 09.55 1 хв  09.56 1 г  13 хв 
Березань 10.02 1 хв  10.03 1 г  20 хв 
Жовтневий 10.07 1 хв  10.08 1 г  25 хв 
Коржі 10.13 1 хв  10.14 1 г  31 хв 
Баришівка 10.18 24 хв  10.42 1 г  36 хв 
Селичівка 10.47 1 хв  10.48 2 г  5 хв 
Новотроянда 10.52 1 хв  10.53 2 г  10 хв 
Кучакове 10.59 1 хв  11.00 2 г  17 хв 
Травнева 11.03 1 хв  11.04 2 г  21 хв 
Бориспіль 11.11 1 хв  11.12 2 г  29 хв 
Чубинське 11.17 1 хв  11.18 2 г  35 хв 
Мала Олександрівка 11.21 1 хв  11.22 2 г  39 хв 
Ім. Георгія Кірпи 11.25 1 хв  11.26 2 г  43 хв 
Лісництво 11.29 1 хв  11.30 2 г  47 хв 
ДВРЗ 11.35 1 хв  11.36 2 г  53 хв 
Депо Дарниця 11.38 1 хв  11.39 2 г  56 хв 
Дарниця 11.43 15 хв  11.58 3 г  1 хв 
Лівий Берег 12.03 1 хв  12.04 3 г  21 хв 
Видубичі 12.09 1 хв  12.10 3 г  27 хв 
Київ-Деміївський 12.13 2 хв  12.15 3 г  31 хв 
Протасів Яр 12.19 1 хв  12.20 3 г  37 хв 
Київ-Пас. 12.25 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6811 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30