У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6812 Київ-Волинський — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6812 сполученням Київ-Волинський - Яготин відправляється зі станції Київ-Волинський о 14.36 і прибуває на станцію Яготин о 16.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 14.36
Караваєві Дачі 14.40 1 хв  14.41 4 хв 
Київ-Пас. 14.47 5 хв  14.52 11 хв 
Протасів Яр 14.56 1 хв  14.57 20 хв 
Київ-Деміївський 15.01 1 хв  15.02 25 хв 
Видубичі 15.04 3 хв  15.07 28 хв 
Лівий Берег 15.11 1 хв  15.12 35 хв 
Дарниця 15.17 3 хв  15.20 41 хв 
Фармацевтична 15.23 1 хв  15.24 47 хв 
Лісництво 15.27 1 хв  15.28 51 хв 
Ім. Георгія Кірпи 15.31 1 хв  15.32 55 хв 
Мала Олександрівка 15.36 1 хв  15.37 1 г 
Чубинське 15.40 1 хв  15.41 1 г  4 хв 
Бориспіль 15.46 1 хв  15.47 1 г  10 хв 
Травнева 15.54 1 хв  15.55 1 г  18 хв 
Кучакове 15.58 1 хв  15.59 1 г  22 хв 
Новотроянда 16.05 1 хв  16.06 1 г  29 хв 
Селичівка 16.10 1 хв  16.11 1 г  34 хв 
Баришівка 16.14 1 хв  16.15 1 г  38 хв 
Коржі 16.18 1 хв  16.19 1 г  42 хв 
Жовтневий 16.24 1 хв  16.25 1 г  48 хв 
Березань 16.29 1 хв  16.30 1 г  53 хв 
Хмелевик 16.36 1 хв  16.37 2 г 
Переяславська 16.43 1 хв  16.44 2 г  7 хв 
78 Км 16.48 1 хв  16.49 2 г  12 хв 
Ранковий 16.51 1 хв  16.52 2 г  15 хв 
Яготин 16.58 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6812 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930