У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6813 Гребінка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6813 сполученням Гребінка - Київ-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 11.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 14.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-27 по 2019-08-30: В добу 27, 28, 29, 30 серпня 2018 року змінюється розклад руху приміського поїздів:  э/п 6813 Бориспіль 13.24/25 ім.Г.Кірпи 13.39/40 Дарниця 13.57/14.00 Київ Дем. 14.15/16 з.п. Північна (тупик) 14.26

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 11.02
Слобода-Петрівка 11.09 1 хв  11.10 7 хв 
Паризька Комуна 11.14 1 хв  11.15 12 хв 
Мар'янівка 11.20 1 хв  11.21 18 хв 
Кононівка 11.31 12 хв  11.43 29 хв 
Богданівка 11.50 1 хв  11.51 48 хв 
Черняхівський 11.55 1 хв  11.56 53 хв 
Яготин 12.05 2 хв  12.07 1 г  3 хв 
Ранковий 12.13 1 хв  12.14 1 г  11 хв 
78 Км 12.17 1 хв  12.18 1 г  15 хв 
Переяславська 12.21 1 хв  12.22 1 г  19 хв 
Хмелевик 12.27 1 хв  12.28 1 г  25 хв 
Березань 12.34 1 хв  12.35 1 г  32 хв 
Жовтневий 12.39 1 хв  12.40 1 г  37 хв 
Коржі 12.45 1 хв  12.46 1 г  43 хв 
Баришівка 12.50 1 хв  12.51 1 г  48 хв 
Селичівка 12.56 1 хв  12.57 1 г  54 хв 
Новотроянда 13.01 1 хв  13.02 1 г  59 хв 
Кучакове 13.08 1 хв  13.09 2 г  6 хв 
Травнева 13.12 1 хв  13.12 2 г  10 хв 
Бориспіль 13.19 1 хв  13.20 2 г  17 хв 
Чубинське 13.26 1 хв  13.27 2 г  24 хв 
Мала Олександрівка 13.29 1 хв  13.30 2 г  27 хв 
Ім. Георгія Кірпи 13.34 1 хв  13.35 2 г  32 хв 
Лісництво 13.38 1 хв  13.39 2 г  36 хв 
ДВРЗ 13.44 1 хв  13.45 2 г  42 хв 
Депо Дарниця 13.47 1 хв  13.48 2 г  45 хв 
Дарниця 13.52 3 хв  13.55 2 г  50 хв 
Лівий Берег 14.00 1 хв  14.01 2 г  58 хв 
Видубичі 14.06 1 хв  14.07 3 г  4 хв 
Київ-Деміївський 14.10 1 хв  14.11 3 г  8 хв 
Протасів Яр 14.15 1 хв  14.16 3 г  13 хв 
Київ-Пас. 14.21 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6813 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30