У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6815 Яготин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6815 сполученням Яготин - Київ-Пас. відправляється зі станції Яготин о 15.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, Фармацевтична, Лівий Берег, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 15.02
Ранковий 15.07 1 хв  15.08 5 хв 
78 Км 15.11 1 хв  15.12 9 хв 
Переяславська 15.15 1 хв  15.16 13 хв 
Хмелевик 15.21 1 хв  15.22 19 хв 
Березань 15.28 1 хв  15.29 26 хв 
Жовтневий 15.33 1 хв  15.34 31 хв 
Коржі 15.39 1 хв  15.40 37 хв 
Баришівка 15.43 1 хв  15.44 41 хв 
Селичівка 15.48 1 хв  15.49 46 хв 
Новотроянда 15.53 1 хв  15.54 51 хв 
Кучакове 16.00 1 хв  16.01 58 хв 
Травнева 16.04 1 хв  16.04 1 г  2 хв 
Бориспіль 16.11 1 хв  16.12 1 г  9 хв 
Чубинське 16.18 1 хв  16.19 1 г  16 хв 
Мала Олександрівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  20 хв 
Ім. Георгія Кірпи 16.26 1 хв  16.27 1 г  24 хв 
Лісництво 16.33 1 хв  16.33 1 г  31 хв 
Фармацевтична 16.36 1 хв  16.37 1 г  34 хв 
Дарниця 16.41 7 хв  16.48 1 г  39 хв 
Лівий Берег 16.53 1 хв  16.53 1 г  51 хв 
Видубичі 16.58 2 хв  17.00 1 г  56 хв 
Київ-Деміївський 17.03 1 хв  17.04 2 г  1 хв 
Протасів Яр 17.08 1 хв  17.09 2 г  6 хв 
Київ-Пас. 17.14 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6815 Яготин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30